Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nem tudsz dumálni, de...

Ha nem tudsz dumálni, de azért érted az angolt, akkor mit válaszolsz arra,hogy mennyire tudsz angolul?

Figyelt kérdés

Mármint állásinterjún.


Tehát a szakmai dolgokat olvasod, írod, de a beszéd nem az erősséged.


De ez ugye azért is van, mert nem használod aktívan. Nyilván fejlődnél idővel.


2022. ápr. 7. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt megkérdezik állásinterjún, akkor lesz angol interjú. Akkor mondd, hogy beszélsz angolul, ha az interjún is átmennél.
2022. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy van bennem bizonytalanság.
2022. ápr. 7. 22:13
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Egy nyelv lényege a beszéd, ha nem tudsz beszélni, akkor nem tudod a nyelvet. Ez olyan, mint hogy el tudod olvasni a kottát, de nem tudod hangszeren lejátszani= nem tudsz hangszeren játszani/zenélni. Ennyike.
2022. ápr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlónál azt szoktam mondani, hogy passzív a tudásom.

Mi főként írásban dolgozunk mert nyoma van és később nem lehet letagadni.

2022. ápr. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4, ez jó ötlet.
2022. ápr. 8. 08:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hirdetésben kérik az angol nyelvtudást, akkor tesztelni is fogják, és nem írásban, hanem az interjún, szóban. Ha nem tudsz folyékonyan beszélni legalább társalgási szinten, akkor bukta.
2022. ápr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Általában ilyenkor elkell adni magad, hogy azért gyengébb a beszéd, mert nem haszálod aktívan, esetleg ha multi akkor sok helyen szokott lenni belső nyelvtanfolyam rávághatod rögtön jelentkeznél arra, hogy minnél hamarabb fejleszd a tudásod.

Voltam már olyan interjúm, ahol maga az álláshírdetés is teljesen angolul volt, meg "fluent english skill" stb, aztán rá sem kérdeztek még magyarul sem az angol tudásomra, nem hogy interjú vagy teszt.

Van sok olyan állás is, ahol bőven megelékszenek írásbeli tudással.

2022. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7-es, én egyszer voltam ilyen helyen, amikor közölte a főnök, hogy nem teszteli a nyelvtudásom, mert ő sem tud angolul. De ha igaz az önéletrajzom, akkor ezzel nem lesz gond. Csak néztem, hogy mi van. Amúgy nem is vettek fel. Ellenben az összes többi interjún kellett angolul beszélnem, sőt volt olyan, amelyik teljesen angolul volt, mert külföldi volt a főnök. Szóval azért erre fel kell készülni. Önéletrajzot el kell tudni mondani, meg pár alap dolgot magadról, család, szabadidő, jövőbeli tervek.
2022. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!