Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kitől kérhetem személyesen,...

Kitől kérhetem személyesen, vagy hova menjek, hogy valaki hozzáértő segítsen megirni egy kezdő önéletrajzot?

Figyelt kérdés

Sablon ide vagy oda, nem megy.

Nincs mit beleirnom.

Több éve befejeztem a sulit, érettségim van, ennyi.

Nem dolgoztam bejelentve, mert rokont ápoltam minden áldott nap, aki most meghalt és el akarok menni dolgozni, de nemtudok jelentkezni igy semmire.


El vagyok keseredve


2022. ápr. 8. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Mit varsz a hozzaertotol, ha nincs mit beleirnod?
2022. ápr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt várom, hogy csak tud úgy segíteni, hogy azzal el lehessen indulni a munka keresésben
2022. ápr. 8. 11:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell ehhez szakember (főként, hogy valószínűleg nem ingyen segítene). Próbálj utánaolvasni, mit javasolnak azoknak, akiknek "üres" az önéletrajza. Akadnak néha egész jó tanácsok.

[link]

A fenti cikkben is írják, és szerintem is jó ötlet, hogy bármilyen készséget, gyakorlati tudást, amit az eddigi bármilyen munkáid (vagy akár az otthoni ápolás) során összeszedtél, feltüntetheted.

Másrészt menj el gyárak toborzásaira, ott nem kérnek önéletrajzot és gyakorlatot. Bírj ki 1-2 évet, így lesz munkatapasztalatod, utána sokkal könnyebb lesz jobb munkahelyet találni.

Megpróbálhatsz az egészségügyben elhelyezkedni. Ott nem vagyok jártas, de szerintem végzettség nélküli állások is vannak, és nálad valamennyi előnyt jelenthet, hogy foglalkoztál már ápolással, ha nem is hivatalosan.

Az a lényeg, hogy minden akár jelentéktelennek tűnő készségedet ki kell emelni, ami előnyt jelenthet.

2022. ápr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalat:

2018-22 otthoni betegápolás


Senki nem kéri, hogy a bejelentett munkahelyed legyen bent

Remélem, az ápolási segélyt igényelted

2022. ápr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!