Ez így gáz lenne?

Figyelt kérdés

Dolgoztam egy gyárban,de csak pár napot, aztán eljöttem.


Most viszont vissza szeretnék oda menni.


Ez így nagyon gáz lenne?



2022. ápr. 8. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Igen, miből gondolod, hogy még igényt tartanak rád egy ilyen után ?
2022. ápr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Inkább ne.. Nekem voltak egy napos munkaviszonyaim is, de eszembe nem jutott volna oda megpróbálni viszamenni.
2022. ápr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Attől függ. Mikor dolgoztál ott? Ha évekkel ezelőtt már senki sem emlékszik rád, garantálom. Másik dolog, hogy miért jöttél el? Kirúgtak? Másik dolog, hogy gyárakban komoly munkaerő hiány szokott lenni, szóval bármikor visszavesznek szerintem, ha vállalod a melót.
2022. ápr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kb. 1 éve volt, egy dolog miatt jöttem el, mert nem lehetett volna össze egyeztetni a munkával, ezt mondtam ott is felmondáskor.
2022. ápr. 8. 16:38
 5/11 after stroke ***** válasza:
87%
Nyugodtan visszamehetsz. Főleg, ha meg is indokoltad a felmondásodat.
2022. ápr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor mennék vissza valahova dolgozni, ha mindenkivel jóban voltam és az szétválás is teljesen jó volt.


Tehát tudom, hogy szívesen várnak vissza és még örülnek is, hogy őket választottam.


Ez is persze csak akkor ha eltelik egy kis idő a felmondás és visszamentel között.


A te esetedben hagynám a dolgot.

2022. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem volt baj szétváláskor.

Mondtam, hogy miért mondok fel, nem azért mert rossz volt a hely, vagy rossz volt ott lenni.

2022. júl. 31. 11:55
 8/11 NTBS ***** válasza:
Nem, menj vissza nyugodtan.
2022. júl. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Kb. 1 éve volt, egy dolog miatt jöttem el, mert nem lehetett volna össze egyeztetni a munkával, ezt mondtam ott is felmondáskor."

Megszűnt -e ez a probléma? Ebből lehet kiindulni. Ha igen, akkor visszamehetsz nyugodtan, mert mondhatod bármikor, hogy ami miatt eljöttél akkoriban, az már nem áll fenn.

Ha meg nem, akkor miért is mennél vissza...

2022. júl. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megszűnt igen.
2022. aug. 1. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!