Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kérjek fizetés emelést...

Hogyan kérjek fizetés emelést burkolóként, ha káosz van és lassan megy a munka?

Figyelt kérdés

Röviden: Józsi Kft-ben vagyok, helyszíni meló, magyaro., kkv, nettó 450et kapok, fél éve vagyok a cégnél, hogy kérjek fizetés emelést, mondjuk egy nettó 550-600k-ra?


Bővebben: Fürdőt, konyhát, teraszt burkolok, valószinű, hogy kevés nettóval indultam neki, de nem mertem kezdésnek többet kérni, de mostmár szeretnék, mivel fél évet lehúztam. Csak részemről, legalábbis én így látom, ott a bökkenő, hogy elég (inkább krv nagy) káosz van a cégben, ahova bedolgozunk (Józsi Kft, nincs saját termékünk, más cégnek burkolunk külsősként), kegyetlen lassan mennek a dolgok, sok a bug, stb. Sokszor azért vagyok képtelen haladni, mert nem jutnak el hozzám a csemperagasztók, nem látom át a rendszert, hogy egyedül megoldjam a problémát, amiknek tudatában képes lennék rá. Eddig ahol dolgoztam, ilyenek nem igazán fordultak elő. Igaz, az egy kis cég volt.(A project egy komplett lakás burkolása, egész része, attól függ, hol kell valamit csempézni). Sokszor munka sincs elég, keverjük a csemperagasztót, nagyon light-osan megy a dolog. Én inkább kicsit dolgoznák többet, de legyen megfizetve jobban és fejlődjek szakmailag.


Van 3.5 év munkatapasztalatom, egyébként 4.5 is lenne, ha nem lettem volna munkanélküli 1 évig (nem is kerestem, még mielőtt valaki megkérdezi, ok nem publikus :D). Jelenleg 25 éves vagyok.


Szerintetek ilyen körülmények között van esély rá, hogy emeljenek, netán kérdezzek rá, hogy nem-e tudnak áttenni másik project-re, vagy lépjek le, amint találok egy jobbat?



2022. ápr. 10. 03:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy nincs diplomám, nem mertem többet kérni kezdésnek, örültem, hogy szóba áltak velem. Hobbi szinten már középiskolás korom óta burkolok hálóban és diagonálban. Medior pozíción vagyok a a cégen belül, emeltetni pedig azért szeretnék, mert aki seniorként van jelen, nem vettem észre, hogy tőlem többet tudna. Most ezt ne vegyétek elszáltságnak, csak tények :)
2022. ápr. 10. 03:31
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Nehéz kérdés. Gyakoris programmatyiként 3 havonta járna 50% emelés, vagy átmehetnél másik céghez dupla penzért senior sztárprogramgurunak. Sajnos burkolóként nem tudsz mit csinálni 💁💩
2022. ápr. 10. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Medior burkoló.

Találj ki jobbat, ez unalmas.

2022. ápr. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár perce még szoftverfejlesztő voltál.
2022. ápr. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

450k nettóval 8 általánossal és fél év után emelést akarsz?

Nyilván a milliós fodrász haveroddal kellene megbeszélni

2022. ápr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Hol fizetnek netto 450 a burkolásra? Mennék
2022. ápr. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Burkoló alkalmazottként elég magas béred van ha napi 8 órában tolod. De amúgy meg váltsd ki a katát, aztán a dupláját keresed csak agyadra fog menni a sok megrendelő.
2022. ápr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért vagy nyomorék?
2022. ápr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!