Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A mai világban valóban nem...

A mai világban valóban nem lehet érvényesülni, ha az ember nem magasan képzett? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

[link]


Most nézem ezt az álláshirdetést. Gazdinfósként végeztem (nagy nehezen), de kb. semmit nem értek belőle. Angolom is gyenge középszintű, mert egyszerűen nem tudok fejlődni hiába szenvedek vele. Félig meddig a szakmában dolgozom, de semmit nem tudok fejlődni és nem is szeretem.

Azon gondolkozom, hogy otthagyjam a pályát és valami szakmunkát tanuljak ki, mert egyszerűen alkalmatlan lemorzsolódottnak érzem magam.

Ha megnézem ezeket az álláshirdetéseket (perfekt angol, 5 év tapasztalat SAP területen, ezernyi egyéb skill), akkor sírni támad kedvem.

30-hoz közel már lassan azt sem tudom, hogy van-e lehetőségem váltani egyáltalán, mert az új szakmában ugyanúgy 0 tapasztalattal fogok indulni.


Szerintetek mit tegyek?



2022. ápr. 10. 13:49
A kérdező szavazást indított:
Én erősen elgondolkoznék a váltáson, mert ezzel csak az időt húzod (ameddig lesz munkahelyed) és vszeg alkalmatlan vagy az IT területre
Én nem váltanék pályát, dolgozz a jelenlegi helyen ameddig tudsz és utána meglátod mit hoz a jövő
Szerintem a jelenlegi helyzet egyáltalán nem probléma, próbáld továbbra is fejleszteni az angolt és szép lassan tudsz majd feljebb lépni
12 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
A gazdasági részéhez is ennyire hülye vagy?
2022. ápr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Véleményem szerint azt csináld amit szeretsz csinálni :) Tudom...Mondani mindig könnyű. Próbálj ki különböző területeket amit szívesen csinálnál vagy csak simán érdekel a téma. Olyan világban élünk hogy bármiből is pénzt lehet csinálni. Nem nagyon erőltetném azt amit nem szeretsz csinálni mert abból nagyon hamar kiégés lesz és minden egyes munkanap rosszul fog kezdődni. Ez a saját privát véleményem
2022. ápr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pszichológust javaslok
2022. ápr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Mert kiragadtál 1 állást amire nm vagy alkalmas, lehet még vagy 100 amire te lehetsz a legjobb jelentkező.
2022. ápr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, belebeszéltek ebbe az informatikába, igaz?


Nagyon elhivatottnak kell lennie annak, aki informatikusként akar érvényesülni.


Gaz-infóra meg általában azt mondják az okosok, hogy az egyik se igazán..

2022. ápr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5: Nem volt jobb ötletem.
2022. ápr. 10. 17:07
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

Ne hagyd veszni a diplomádat, mert később bánnád. Ha nem megy angol, magyar hirdetéseket kell nézni. Ahol az van, h közép angol kell, ott ált csak a nyelvvizsgádat kérik, beszélni nemkell, csak kiírják, h kell.

Gazdinfóval egy csomo helyre tudsz menni, rendszervező, üzleti elemző ilyesmik.

2022. ápr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!