Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itthon felesleges fém...

Van itthon felesleges fém hulladékunk.Mennyiért vennék át a méhtelepen ?Rezet,öntött vasat,alumíniumot,vasat,rezet ? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy jómódú srác aki felvásárol ilyen vas dolgokat.Mi az az ár ami alatt ne neki adjam,hanem a méhbe vigyem.

2022. ápr. 15. 07:11
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem az ár az elsődleges szempont, hanem az, hogy mennyi van és honnan.

Ha valóban háztartásból néhány kiló, akkor vidd el te, többet kapsz.

Ha sok van és kétes eredetű, akkor add inkább a srácnak.

A hivatalos átvevőhelyeken a törvény értelmében személyit, lakcímkártyát és adókártyát is kérnek. Ha nem tudod igazolni az eredetét, bukta van.

2022. ápr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló.Rossz mikró,amiben,van réz,rossz tv amiben szintén van réz.Régi tipusu vas hordó.A probléma a fuvar.Egy utánfutó tele lenne vegyes vassal.A srác sajnos kb féláron venné át,viszont érte is jönne.Utánfutón nincsen,sem vonóhorog,egy út a méhtelepre 1500ft.És ez lenne kb 2 fuvar.DE én az árakat kérdeztem,és nem azt,hogy mit adnék le.....
2022. ápr. 15. 09:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az árlista nyilvános. Írd be a keresőbe(google) és megkapod az aktuális átvételi árakat😄.

1#

2022. ápr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tehát ezek szerint tudod, hogy fele árat kapsz, akkor meg mi a kérdésed???


A fele árból kivonsz 2*1500Ft-ot (ami 3000Ft), majd eldöntöd, hogy neked ennyi extráért megéri-e saját magad bevinned...

2022. ápr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy csomagtartónyi xart adtam le a minap, asszem, 7 000 Ft-ot adtak érte. A kocsim koszos lett, én nemkülönben. És álltam egy hosszú sort a vasazó cigányok között.
2022. ápr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!