Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztria nyári szezonmunka...

Ausztria nyári szezonmunka vélemény (pl almaszedés) vélemények? 19/L

Figyelt kérdés
Tudnátok róla írni, aki volt? Milyen volt? Mennyit kaptatok érte stb?
2022. ápr. 15. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Konkrétan hol van ilyen szezonmunka?
2022. ápr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

?

Nem igazan ertem ezt most, minden orszagban van ilyen mezogazdasagi munka. Valakinek le kell szedni a gyumolcsoket, nem?

2022. ápr. 15. 13:18
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Aha. Tehat f9galmad sincs az egeszről...

Nyilvan a nyelvet se beszeled...


Egyenes út oda h vmi zűrösvközvetítő által tömegszállason, napi 15xóratcmelóztassanak es a vegen ki sem fizetnek...

2022. ápr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Azert irtam ki, mert nyilvan nem sokat tudok rola, igen. Bunkozason kivul valami hasznosat is tudsz irni?

Elkepeszto... 🤣

2022. ápr. 15. 13:27
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Aha. Szóval az bunkózás, ha leírom a REÁLIS szcenáriót...


Te tudod...


Hát akkor indulj neki, aztán meglátod...

2022. ápr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Tessék.... google első találat... De ez iskolaidőben van! Szept-okt. TUti lesz idén is...


[link]

2022. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mit irtal le?

Velemenyeket kerdeztem (tapasztalatot), es hogy mennyit adnak erte. Erre te arrogansan idehanysz valamit, hogy nyilvan fogalmam sincs semmirol. (?) Mondd mar meg, ez hol segitseg?

2022. ápr. 15. 14:02
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Tanulj meg németül legalább társalgási szinten. Az osztrák határ mellett lakok,a határ túloldalán sok pincérnőt és egyéb kiszolgáló embert keresnek éttermekben, hotelokba.
2022. ápr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

Nyáron nincs almaszedés! Csak ősszel.

Mivel akkor érik be a termés.

2022. ápr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
Én 2 hónapot voltam kint tavaly szállodában szobalányként. Takarítás, ágynemük cseréje, ilyesmi. 2 hónapra kaptam összesen 3.100 eurot plusz a szállás és az ellátás ingyen volt a hotelban. Szerintem ha igényes vagy, akkor jobban megéri itthon lakást bérelni valamelyik barinővel és napi 1-2 vendéget fogadni, így én osztom be az időmet és sokkal kevesebb időráfordítással havonta 2x annyit lehet keresni. Csak megbízható oldalon hirdess, amelyik nem vesz le 20% sápot a bevételből, pl mi a beszamolok.hu-val meg vagyunk elégedve. Profi fotókat is csinálnak ha kell és hasznos tanácsokat adnak ha kezdő vagy. 17/L
2022. ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!