Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Férfi létedre te tudnál szex...

Férfi létedre te tudnál szex chatből élni vagy inkább nehéz fizikai munkára mennél??

Figyelt kérdés
Vagy mit tennél ha semmiben nem vagy jó? Onlineallas meg cloudworkes ilyen helyeken tudnál dolgozni? Tényleg én vagyok a hülye ha nekem nincs gyomrom ehhez? Sokak szerint álom meló de nekem elveszi a maradék élet kedvem is. Elég undorító.

2022. ápr. 16. 12:58
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ez inkább nőknek való nem?
2022. ápr. 16. 12:59
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Miért kenne nőknek való?
2022. ápr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
2: mert férfiaknak ki fizetne ilyenért? Tele a net perverz magamutogató férfiakkal.
2022. ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Csak gépelni kell szöveget. Bárki gépelhet, de inkább csajos munka ez. mivel férfiaknak kell írni.
2022. ápr. 16. 13:39
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
De mi, csak chatelés van? Ki az a hülye aki ezért fizet egyáltalán?
2022. ápr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Fizet de éh bért és egész nap nyomni kell szabad napok nélkül. Ha akarsz valamit keresni. Nem éri meg mert ki folyik a szemed meg le nyomorodsz amnyit kell ott ülni.
2022. ápr. 16. 14:34
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Minek teszel fel olyan kérdést, amire jó magad is tudod a választ? Ha semmire nem vagy jó menjél gyárba betanított munkára. Senki nem kötelez, hogy számodra undorító dologból élj meg! Szerintem meg csak tök lusta vagy és a kényelmes munkát keresed. El tudsz menni vagyonőrnek is portára, ott vakarhatod a tö.öd egész nap és fizetnek is érte. ész nem kell, tudás nem kell. Sok sikert!
2022. ápr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Neked egy alapos önismeret kell.

Amibe beletartoznak az előnyeid, hátrányaid, miket szeretsz és miket nem, mikhez van érzéked s mikhez nem... stb.


Próbáld ki magad több mindenben (nem, nem a szex munkát offold, legyen tartásod).


Legyen szó hobbiktól egészen a munkákig. Fedezd fel önmagadat s képességeidet.


Nekem a huszonéves időszakom ebből állt, bár nálam az volt nehéz, hogy túl sok mindent szerettem, megihletett, ment is, de le kellett szűkítenem.

Ahhoz pedig rengeteg mindent tisztáznom kellett magamban, hogy kialakítsam magam útját.


Megérte.


A te szituációd pedig olyan, mint páromé. Azt hitte nem megy neki semmi... A francokat.

Csak foghíjas volt az önismerete, nem gondolt át hétköznapi dolgokat, eseményeket.

Ahogyan azt se vette figyelembe, hogy introvertált. Melyek szintén előnyökkel, hátrányokkal jár s tudni kell úgy alakítani az életet, hogy könnyebb legyen számára egy extrovertált társadalomban.


Gondolkodj, elmélkedj is, mert ha nem fejlődsz s veszel észre dolgokat, akkor a monoton pihenés nélküli élet vár, ám ne így legyen.


Sok sikert!

2022. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az utolsó két válasz az modjuk elég hasznos. Csak az a baj művelni kell olyan munkát amit utálok mert senki nem fog eltartani. Szóval nem tudok meg pihenni hogy gondolkodjak, ez viszont ki szedi belőlem az életet. Vagyonőr tanfolyamra már gondoltam de én hülye jogosítványra mentem inkább és már el bsztam egy csomó pénzt rá sok órát kell venni mert ehhez sincs valami nagy tehetségem. Inkább vagyonőr tanfolyamra kellett volna menni.
2022. ápr. 17. 00:00
 10/16 A kérdező kommentje:
Már annyi pénzt el bsztam jogosítványra hogy abból már vagy háromszor elvégeztem volna egy őr tanfolyamot
2022. ápr. 17. 00:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!