Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora mellékjövedelemre...

Mekkora mellékjövedelemre lehet szert tenni egy fb profillal amelyik valamelyik politikai pártnak toboroz híveket?

Figyelt kérdés
Van olyan fb ismerősöm, kollégám akinek kb 2000 ismerőse van és 1 éve folyamatosan nyomja az egyik párt agymosását. Ezzel lehet szerezni havonta legalább 40-50 e ft pluszt? Nem akarok emiatt ráírni, mert amúgy ritkán találkozunk, csak engem is bejelölt, de érdekel a dolog, ha sikerül begyűjteni 2000 ismerőst, akkor megéri -e némi passzív jövedelemért cserébe beáldozni a fb profilt. Tudom nem sok, de havi néhány tízezer pár megosztásért / fotóért cserébe szerintem nem rossz, akik az életben is ismerősök azoknak meg el lehet mondani, hogy miről van szó.

2022. ápr. 23. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ő csak szimplán önszorgalomból csinálja.
2022. ápr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg semmit nem kap érte, ez legfeljebb celebeknél lehet működőképes, 100 ezer követővel. Az én ismerőseimből kiindulva, akik ezeket posztolják, van aki 2006-ban élte a focihuligán, tüntikézős korszakát és pofánlőtték a tv székháznál gyurcsótány sündőrei, azóta fideszes hittérítő. Másik ismerős megkapta a csokis-babás 30 milliót, azóta az első sorban masírozik a birkameneten és minden nap szentté avatja orbánékat. De van miatyánkos meg összefosásos fan is akit ismerek.
2022. ápr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
2: Hehe te pedig nem kaptál egy csokis babás forintot sem és azóta elkeseredetten a Fideszt szidid xd
2022. ápr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát azért nem nagyon szidom, mert a pöcs kis másfél szobás lakásom piaci értéke felment 10 év alatt 12 millióról 40 millióra anélkül, hogy bármilyen ellőpapírt aláírtam volna vagy hitelt vettem volna fel. De szó se róla, megdobhatnának engem is még 30 gurigával :-D
2022. ápr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen milyen kár, hogy közel nem ér 40 milliót, de szép álom :D
2022. ápr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
El ne képzeld már hogy 2000 követővel posztolsz hülyeségeket és majd úgy küldi Orbán Viktor a pénzet csekken a hűségedért.Ennyi követője kb akármyik nem atomronda huszonéves lánynak van ettől azért több kell hogy az állami propagandaminiszter sponzoráljon.
2022. ápr. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!