Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miskolcon a Prohumánon kereszt...

Miskolcon a Prohumánon keresztül jelentkeztem a boschba.Üzemorvoshoz ők küldenek vagy a Bosch?

Figyelt kérdés

Tegnap jelentkeztem gondolom hétfőn hívnak.

Azért lenne ez fontos mert van egy betegségem amibe bele köthetnek és úgy hallottam a boschos üzemorvos nem szigorú.

Szóval az üzemorvos a boschban lesz vagy a prohumán intézi?

Kell e a házi orvostól igazolás és tüdőszűrő?

Előre is köszönöm



2022. ápr. 23. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mivel teljesen anonim az egész oldal, így le írhatod hogy pontosan milyen fajta betegséged is van, és így tudunk is a kérdésedre válaszolni vagy segíteni.
2022. ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Elkerülő személyiségzavar és depresszió.

Joysonban voltam , interjún átmentem csak az üzemorvos ott azt mondta nem bírnám a 12 órás munkát mert stresszes és elküldött. Azt mondta keressek olyan munkát ahol családias a légkör de nem tudom olyat hol találnék

2022. ápr. 24. 19:20
 3/11 anonim ***** válasza:

Magyarországon, szinte minden munkahelyen jelen van a stressz, van ahol kisebb és van ahol meg nagyobb mértékben.

Ahányféle orvos, annyi féle diagnózis. Egyszerűen csak egy rossz orvost fogtál ki, sajnos.

Tudnék neked munkákat mondani, de mind Győr-Moson-Sopron megyében van, mert én itt élek.

Ha lenne egy kezelő orvosod, aki igazolást írna, hogy te az adott munkahelyet be töltheted, akkor nincsen olyan üzemorvos aki beléd merne kötni, mert ha baj lenne veled, akkor már nem ő lenne a hibás.

Milyen végzettséged van?

2022. ápr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Érettségim amit elektronikával tettem le. Feor 8212 munka amit betudok tölteni vele.

Sajnos az 5-töd évről lecsúsztam tavaly mert pszichiátriára kerültem, amúgy ha letettem volna elektronikai technikus végzettségem lenne.

Sajnos mi voltunk az utolsó osztály aki ezt tanulta, már csak informatikai szakok vannak

2022. ápr. 24. 20:03
 5/11 anonim ***** válasza:
A prohuman intézi. Bosch uzemorvos a Bosch állományú dolgozóknak van
2022. ápr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindamellett a Boschba is több uzemorvos van. Ha tudok még segíteni valamiben szólj nyugodtan
2022. ápr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ma voltam szerncsére átengedett az orvos.

Csütörtök 5:40re az Oxy épülethez kell menenem 1 napos oktatásra (Bosch TGA és ÁTI depó között) de nem találom hol van.GPs nem találja

Ha ebben tudsz segíteni megköszönném :)

2022. ápr. 26. 18:23
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Repülőtéri buszmegállóval szembe van a gála annak az oldalába a második épület ilyen nagy uvegepulet az oxy ott segítenek pontosan hova kell menni
2022. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hova vettek fel amúgy melyik csarnokba?
2022. ápr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

1es csarnokba

Köszi a segítséget!

2022. ápr. 26. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!