Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az eddigi és a folytatódó...

Az eddigi és a folytatódó járványhelyzet miatt már nem lesz érdemes külföldön vendéglátásban dolgozni?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok pl Nagy-Britannia vagy Németország esetén? Voltak tavaly az őszi-téli időszakban leállások, bezárások, amik betettek ennek az iparágnak?

2022. ápr. 24. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lemondták elsőnek a tavalyi téli szezont, majd mégis megtartották.

Nem akartam az elmúlt 2 év után már a bizonytalanra alapozni idén, így tartósan itthon helyezkedtem el a nyári szezon után Igaz nem szezonàlis és csak nettó 450-500 körül jövök ki havonta itthon, nem pedig éves 10 milliót keresek 8-10 hónap alatt.

2022. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Jelenleg nincs korona vírus nemetbe annak ellenére, hogy amúgy fent vannak a számok.. mindent eltöröltek. De ősszel kopogtatni fog és jönnek az újabb lezárások. Ebben az iparágban már nem érdemes elhelyezkedni. Ami megy az az élelmiszer és egészségügy.
2022. ápr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Nagy csodák már nem lesznek, a holtás-hívők majd lövetik magukat 3 havonta, a többiek nem. Egyelőre vesztésre áll az Új világrend, de résen kell lenni, mert nagy a tét!
2022. ápr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy nem érdemes elhelyezkedni. Lassab szinte minden visszaáll normálisba.
2022. ápr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyre kevésbé fognak korlátozni, ráadásul az új mutánsok már nem annyira veszélyesek. Mindenhol azzal jönnek, hogy van oltás, és kész. Annak ellenére, hogy nem sokat véd az oltás, nyilván nem fogják elismerni, hogy milliárdokat öltek bele, szóval szerintem nagy lezárások már nem várhatóak.
2022. ápr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5: Még ha valaki tavaly ilyenkor feltételezte ezt, amiről a kérdés szól, az még érthető volt, mert az akkori helyzetből csakugyan lehetett erre is tippelni. Na de most, amikor már védettségi sem kell sehova, és a nagy tömegrendezvények is mehetnek?
2022. ápr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!