Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó 220 milyen fizetésnek...

Nettó 220 milyen fizetésnek számít diplomásként pár év tapasztalattal, (MÁV)?

Figyelt kérdés

Közlekedésmérnök, diploma, MÁV, pár év tapasztalattal.

Kevés vagy sok? Értelmiségi lét.



2022. ápr. 28. 08:47
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
57%
Kerdezo, csak egy komment. Aki netto 200at keres az minden csak nem ertelmisegi.
2022. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
40%

"Pedig nem élek nagy lábon"

Hát, ha két gumi 93 ezerbe került, akkor valahol mégis... az valszelg valami divatos bazinagy SUV, aminek nem sok értelme van.


Én a kis kocsimra 80 ezerért kaptam teljes gumiszettet szereléssel együtt. :)

2022. ápr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
44%

Egy Honda HR-V van. Télen szoktam megvásárolni a nyári gumikat mert akkor olcsóbb. Most viszont kénytelen voltam megvásárolni mert szükségem van rá.

Azért azt látni kell, hogy nagyon elszálltak az árak. Egy pótféklámpa csere 107 ezer forint ami tényleg irreális.

2022. ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
74%

"Egy pótféklámpa csere 107 ezer forint ami tényleg irreális"

Ez tuti. Mondjuk olyan 20-25 lenne reális érte.


A javítások ilyenek. Anno nekem a Swift-et mikor elverte a jég, majdnem 1 millió volt a javítás... a biztosítónak többe került, mint a 10 év alatt befizetett CASCO díjam összesen. :D

2022. ápr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
80%

Hát én láttam mit csinálnak ezek a közlekedésmérnökök a mávnál... vagy sikerül benyolnod magad és akkor napi 1-2 óra munkával megúszod. Ha nem, akkor az inkább napi 1-2 túlóra lesz és nem irodai. Mozdonyok alatt mászkálás, ellenőrzés, stb. De van olyan irodai munkakör is ahol rommá melózod magad és még ilyen-olyan tanfolyamokat is el kell végezni, plusz ott felelősség kérdése. Ha gond van a te valagadba rúgnak bele először! Meg másodszor is! nettó 220 mocskosul kevés lóvé ilyen munkáért.

Amúgy baszki te tudod mit jelent értelmiséginek lenni? Mert látom csak az hajt, hogy annak hívhasd magad. :D Ahhoz, hogy értelmiségi legyél nem elég egy 220-as kereset.

2022. ápr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
37%
Az a kérdés, hogy neked megfelel-e. Hányok attól a hozzáállástól, hogy ezért felesleges volt tanulni, ennél egy segédmunkás is többet tanul stb. Hát pont leszarom, ugyanis nem azért tanultam, hogy x forintot keressek, hanem mert az érdekelt és azzal szerettem volna foglalkozni. Ha azt nem fizetik meg, akkor nem fizetik meg, de attól még nem fogom feleslegesnek érezni a tanulmányaimba fektetett időt és energiát. Valaki úgy dönt, hogy marad, valaki mást tanul, valaki más munkát vállal, valaki szakmán kívül helyezkedik el stb., ez mind rendben van, de azt utálom amikor a fizetés alapján ítélnek meg valakit (mert ugye nem lehet értelmiségi az, aki 200 ezret keres... miközben szerintem senkinek sem kell bemutatnom, hogy melyik réteg sír állandóan, hogy nem a diploma teszi az embert, diploma nélkül is lehet valaki értelmes stb., stb....) vagy leminősítik.
2022. ápr. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
80%
Biztos, hogy ez a fizu nem okés, Volánnál (tulajdonképp egy cég) a nettóm 300k egy éves tapasztalattal és nem mérnökként. Ennek fényében a több év tapasztalattal ez nagyon nem okés.
2022. ápr. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim válasza:
100%
Mondjuk azért egy rövid leírást irhattál volna kérdező, hogy mit csinálsz pontosan. Én más közlekesektol jóval magasabb fizetésrol tudok mavnal több éves tapasztalattal.. Mondjuk kezd gyanús lenni, hogy csak szórakozol és a múltkori nettó 180 ezres közlekedésmernok is te voltál...
2022. ápr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
84%
Ezért nem mindegy, hogy milyen mérnöki szakra megy az ember. Nem mindegyikkel van hú de nagy karrier. Közlekedesmérnök pl saját tapasztalatom szerint felejtős, de épìtő vagy környezetmérnökire se mennék.
2022. ápr. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%
A vasúton egyik főnököm környezetmérnök volt a vasúton. Persze nem olyan munkakörba amihez bármilyen környezetmérnöki szaktudás kellett volna. Azért azt végezte el, mert azt tudta elvégezni :D
2022. ápr. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!