Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek a barista...

Mi a véleményetek a barista állásról?

Figyelt kérdés

Már kicsit jobban utána olvastam az ezzel kapcsolatos kérdéseknek itt az oldalon, viszont gondoltam inkább írok egy kérdést, hátha van valakinek frissebb rálátása a dologra :)


Szóval engem az érdekelne, hogy tudtok-e esetleg budapesti Starbucks-os tapasztalatokat írni?

Például a kollégáid jó fejek voltak? Milyen volt az üzletvezető?


Egy Starbucks fizetés elég lehet valakinek megélni Pesten vagy ha egy mód van rá, akkor inkább nézzek valami más pozíciót?


A válaszokat és a segítséget előre is köszönöm.



2022. ápr. 29. 12:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Így jobban belegondolva, nem muszáj budapesti infónak lennie, lehet vidéki tapasztalatok is. Bár bevallom, hogy a cél az Pest lenne.
2022. ápr. 29. 13:01
 2/4 anonim válasza:

Hát figyelj én jelenleg egy hónapja dolgozok egy adott Starbucks-nál (bent Pesten) és eddigi véleményem, hogy korrekt munkahely de nagyon pörgős és már egyből azt elvárják hogy tudj mindent kb de egyébként megértőek a kollégák és a store manager-em is, Hál Istennek. Bár bevallom nem mondanám nagyon baristának a Starbucks-ba lévő dolgozókat mivel könnyen betanított munka igazából de nagyon oda kell figyelni mindenre amit csinálsz. Egyébként azért is nem nevezném baristáknak a kollégákat mer ok vannak forró classic italok (Cappuccino,Latte,Americano stb) de inkább a jeges italokon- "kávékon" van a hangsúly ami csak kb 1 shot-os kávé+jég+ízesítés+víz/hideg adott tej azt ennyi.

Másrészt meg van online e-learning amit meg kell csinálnod és én példaként az első 3 napomon csak azon kínlódtam de nem vészes inkább unalmas és fárasztó. :'D


Nem tudom hogy diák vagy-e vagy pályakezdő fiatal(mint én) de én azt mondanám neked hogy első munkahelyként vagy diákként garantáltan ajánlom de rendes állásként (mint ahogy én vagyok) nem ajánlom.

Ha nagyon bele akarsz merülni a kávé világába és úgymond rendes saját kezűleg készíteni kávékat érdemesebb speciality kávézót céloznod/jelentkezned+lerakni legalább egy alap baritsa képzést is szerintem. Ha lenne kérdésed bármivel ezzel kapcsolatosan szívesen válaszolok rá és ahogy tudok segítek neked vagy nyugodtan felkereshetsz privátba is. :)

2022. máj. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem lenne kérdésem( bár nem én vagyok a kérdező) Felvettek a starbucks ba és a héten fogok kezdeni. Nehéz bele rázódni? Félek hogy béna leszek😬
2022. júl. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát én elküldtem a jelentkezésemet, de nem igazán kerestek azóta sem. Viszont ahogy láttam, ahol én lakom,ott inkább diákokat keresnek (nem tudom más helyre is igaz-e ez)



Egyébként gratulálok,hogy sikerült az interjú meg minden :).

Esetleg a 2. válaszolónak írhatsz egy üzenetet, mert ő nagyon jófej volt és válaszolt privát üzenetre is (persze ez nem biztos)


Sok sikert a munkához :)

2022. júl. 18. 00:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!