Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten meg lehet élni 280...

Budapesten meg lehet élni 280 nettóból úgy, hogy egyedül élek és albérletet kell fizetni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 3. 22:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy meg lehet élni, hogy ételre, tömegközlekedésre, ici-pici extrákra (pici ruhapénz, pici higiénia, pici szórakozás) lesz pénzed. De csak hónapról hónapra vegetálsz majd és nullán leszel egész életedben.
2022. máj. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 220-ból élek így. Napról-napra még csak kijönnék valahogy, de mindig adódik valami váratlan plusz kiadás, így viszont szépen tendálok a mínusz felé..:( 280-nál már valamivel könnyebb lenne a helyzet, de félretenni, hosszabb távra tervezni ez is kevés.
2022. máj. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én havi kb 100 ezret költök az albérlet+rezsin felül. A fizetésem maradékát hosszabb távú célokra rakom félre, tehát ebben már a szórakozás, ruházkodás is benne van. Alapvetően nekem jó így, és nem sanyargatom magam, de tény, hogy sokat gondolkozom mielőtt költök valamire. (Nem sajnálom mondjuk a 3000 forintos vonatjegyet, ha kirándulunk valahova, de nem veszem meg a 800 forintos sonkát, hiába szeretem jobban.)


Ilyen esetben olcsóbb albérletet keresnék, nekem nagyon fontos, hogy azért valamennyi biztonsági tartalékot tudjak képezni, és ilyen fizetésből már azért nem lehetetlen.

2022. máj. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Ahhoz elég hogy ne halj éhen. Vegetálni lehet belőle, de egyről a kettőre jutni nem.
2022. máj. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Szomorú olvasni a kommenteket.
2022. máj. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%
Nem nagyon. Saját, tehermentes, teljesen felújított lakásban, ahol várhatóan 10 évig semmihez nem kell nyúlni elég lehet. De így lehet, hogy inkább keresnék egy babahiteles-csokos "párt" magamnak, bár lehet hogy nem, tököm tudja...
2022. máj. 4. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy azt hidd 6os, hogy a fejlett nyugaton egy egyedulallo, a fovarosban vagy egy nagy varosban alberletben egyedul elo ennel jobb helyzetben van. Maximum ha az atlag felett keres mert programozó vagy valami ilyesmi.


Egy atlagos fizetesbol egyedul sehol sem konnyu kijonni

2022. máj. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
meg lehet, ha nem is nagy lábon
2022. máj. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
3%

Simán meglehet ennyiből élni, csak nem a belvárosba kell albérletet keresni.

80-100 ból ki lehet hozni az albit, a többit meg be kell osztani.

Ha előre kifizetsz egy évet könnyebben fogsz albit találni olcsóbban!

2022. máj. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2022. máj. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!