Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2006-ban vizsgáztam személy...

Fixaidea kérdése:

2006-ban vizsgáztam személy és vagyonőrként. Dolgoztam benne 1 -2 évet a,aztán másfelé sodort az élet ,és lemondtam a kamarait is,hogy ne fizessem ha nem dolgozok benne.És a kártyám sincs már meg. Mi a menete,hogy újra dolgozni tudjak őrként?

Figyelt kérdés
újból kell vizsgázzak? Kell még kamarait fizetni? Kártyát honnan tudom beszerezni? Alkalmazottként dolgoznák.

2022. máj. 4. 07:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

- kamarai tagság nem kell.

- Igazolványt a helyi rendőrségen kell kérni. De ahhoz kell a bizonyítvány!

- És kell "különbözeti vizsga". Ezt vagy a rendőrség, vagy a kamara tudja megmondani, hogy hol csinálják.

2022. máj. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező!


Keres valamilyen másik állást, mert biztonságiőrként csak szopni fogsz.

A szerződés amit alá íratnak veled egy nagy hazugság.

A szabadságot és tápénzt vagy nem fizetik ki, vagy vagy csak félig meddig.

Pótlékokat nem fizetik ki, a fizetésedet kézpénzbe fogod kapni, átutalást azt a cégek 90%-nál el lehet felejteni. Havonta 240 óra a minimum amit le fogsz dolgozni. 4 évig csináltam, utána a kártyámat meg szó szerint ketté vágtam és el égettem, mert erre való.

2022. máj. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

2 normális helyre kell menni, ahol annyi az elvárás mint amennyi a fizetés.


Olyan helyre nem szabad elmenni ahol egy kutyaólba 24 órába tízszer kell menni csekkolni, kötelező a 195 cm magasság és a tarkopaszra borotvált fej. Az olyan munkáltatóknak sok sikert!


A különbözeti is csak egy lehúzás a franc se kéri normálisabb helyen! Elvileg nem is kérhetnék ha 2005 után vizsgáztál!

2022. máj. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
5 évente kötelező a különbözeti.
2022. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ja, csak senki se ellenőrzi!

A lakott területen is elvileg csak 50-el lehet hajtani, az autópályán meg max 130-al.


Egyébként sincs értelme a különbözetinek, dobós cégeknek minek?


Kézhezkapod a munkaszerződést a fénymásolt pecséttel meg aláírással, az elérhetetlen ügyvezetőjével, ami már 3-4 hónap múlva nem is létezik.

Erre buzgolkodsz a különbözetivel?

Ha kellesz anélkül is fel fognak venni!


Nézzél ki jól, beszélj nyelveket, és legyen tartásod, mert nem bodrikutya vagy egyenruhába!


Nem szabad ott dolgozni ahol semmibe vesznek, de ez nem csak a vagyonőrre érvényes! Én tíz éve vagyok a pályán, elviekben a rendőrség feladata lenne ellenőrizni a vagyonőrt, kártya stb meglétét.

Egyszer sem jöttek még ki ellenőrizni, még akkor se nagyon akarnak kijönni ha hívom őket!

2022. máj. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5.-re.


Nagyon okos vagy.

2022. máj. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem ma kezdtem...
2022. máj. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor a sorrend 1 megcsinálni a külömbözeti vizsgát aztán 2 rendőrségtől kártyát igényelni. jól gondolom ?
2022. máj. 4. 14:59
 9/11 A kérdező kommentje:
Hány napos a külömbözrti vizsga és mennyibe kerül?
2022. máj. 4. 15:00
 10/11 anonim ***** válasza:
2022. máj. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!