Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fizetésnek nettó 175ezer...

Fizetésnek nettó 175ezer mennyire számít rossznak? Csak én keveslem?

Figyelt kérdés
Egy nagyobb városban dolgozom lassan fél éve, próbaidő után lett ennyi a fizum. Persze nem 300+ fizuról álmodozok képzettség nélkül is elvégezhető állásért, de annyira mennek fel az árak, hogy kezdem nagyon kevésnek érezni. Váltani nem merek, plusz megszerettem a kollégákat, melóval sincs kifejezettem bajom, bár kissé túl vagyunk terhelve, 2 ember munkáját végzem...

2022. máj. 4. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez még saját lakással is szűkös lenne. Én váltanék.
2022. máj. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Ez sokmindentől függ. Olyan helyen laksz, ahol lehet válogatni, vagy örülsz hogy dolgozhatsz.

Van e valamilyen szakképzettséged, diplomád?

Legalább van fizetésed, ha találsz jobbat lépsz.

2022. máj. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Képzettség nélkül sajnos nem röpködnek a többszázezres fizuk...
2022. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Ekkora infláció mellett nagyon gyenge, főleg ha a lakhatásért is fizetni kell (ebből max ágyat lehet bérelni), ha tudsz válts minél előbb, az árak ennél még csak durvábbak lesznek valószínű...
2022. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Tanulj valamit
2022. máj. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

Ha nem értesz semmihez, akkor ne nagyon várj éhbértől többet.

Ha javítani akarsz a helyzeteden, ne másik munkát keress, hanem TANULJ! Képezd magad, csinálj meg legalább valami olyan tanfolyamot, ami ad egy szakmát. Utána már lehet majd fentebb menni a fizetésben.

Képzettség nélkül ugyanilyen vacak fog maradni, mint most.

2022. máj. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jelenleg ez kevés, nagyon egyszerű állásra utal.
2022. máj. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kezdj el tanulni egy idegen nyelvet, aztán vissza se nézz.
2022. máj. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Többet keresel, mint egy diplomás tanár.

Miért nem mersz váltani? Így nem lesz magasabb fizu.

2022. máj. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Pénztáros vagyok, elég nagy multicégnél egy nagy bevásárlóközpontban... Nem pár száz forintok mennek át a kezem alatt. Szóval elég nagy a felelősség, plusz lopásra, árcimkekicserélésre és egyéb dolgokra is nekünk kell figyelni, nincs biztonsági őr, csak szombatonként.

Van egy szakmám, amit nem szeretek, amúgy is tőke kellene a vállalkozás beindításához. Időm meló mellett és pénzem nincs tanfolyamra sajnos.

Tudok angolul, de ki nem a mai világban? Help deskesként jobban keresnék?

2022. máj. 5. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!