Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy vízóra...

Mennyit keres egy vízóra leolvasó?

Figyelt kérdés
Én úgy hallottam hogy 120 nettó körül,meg mi az hogy teljesítmény bérezés ? Nem fix utcák vannak ? Tehát valaki mondja már el nekem részletesen hogy ez hogy működik

2022. máj. 7. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A teljesítmény arra vonatkozhat, hogy hány lakásban sikerül elérned a lakókat. (Ha nincs is ott, megadod a telefonszámod, később rajtad is múlik hogy mész vissza, felveszed-e neki a telefont, stb.)

A 120 nettó 200 ezres minimálbérnél elég kevésnek tűnik (133 ezer jelenleg a nettó minimálbér), de igazából nem vagyok képben milyen formában foglalkoztatnak itt, meg ha mondjuk tavaly hallottad ezt az összeget, lehet annyi volt.


Az egyik rokonom vízóraleolvasó, nem tudom mennyi a fizetése, de a minimálbérnél szerintem több. Fárasztó munka egész nap járni, azt tudom (fizikailag). És azt is említette többször, hogy az is fárasztó (mentálisan), hogy gyakorlatilag jó, ha az emberek felét-harmadát el tudja érni elsőre.

2022. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amennyit leolvas
2022. máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Havi 700 brutto
2022. máj. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Havi 700 bruttó az költői túlzás. Havi 500 bruttó viszont elérhető.
2023. júl. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább 450ezer ...
2023. júl. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!