Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Emelkedhetnek a BIG4 bérek a...

Emelkedhetnek a BIG4 bérek a magas infláció miatt?

Figyelt kérdés
Nekem az egyik nemrég nettó 290-at ajánlott, mint kezdőfizu, adótanácsadás részlegen. És ebben már benne van a "túlóraátalány", vagyis a heti 60-80 órázással ugyanennyi lenne. Ez szerintem még pár évvel ezelőtt is vicc volt, de most méginkább, amikor ilyen ütemben drágul minden és a bérek nem igazodnak ehhez.
2022. máj. 15. 09:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Melyik cég ajánlotta?
2022. máj. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Ez engem is érdekelne. Tudtommal a nagyok elég rendesen fizetik a túlórát.
2022. máj. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Siman emelkedhetnek, el kell menni interjuzni a konkurenciahoz par ev tapasztalattal es kapsz rendes fiztest...
2022. máj. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Ez nevetséges kezdőbér.
2022. máj. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
56%
En az egyik big4nál dolgozok. Alap fizu valóban nem sok a kezdőknél de ez hamar emelkedhet,a túlórát pedig (nálunk) kérdés nélkül fizetik, ha kifizetésre kéred. De kerheted szabadságban is.. a tuloratalámy nálunk említve sem volt, mivel nem kötelező túlórát vallalniz. ha felvennének az egyik big4hoz, azt javaslom, probalkozz be másiknál.a kovetelmények hasonlóak. Vagy írj nekem privit es lehet tudok segiteni.
2022. máj. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Kezdőként én is ennyit kerestem.

Aztán két év múlva amikor már nem számítottam kezdőnek, kértem fizetésemelést.

Olyan 7-8% emelést ajánlottak.

Végül kétszer ennyiért átmentem a konkurenciához.

2022. máj. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A 60-80 órát honnan szedted? Ennyi szerintem még big4-nál sincs.

Amúgy 40 órára már csak kicsit karcsú, de nem derült ki hogy ezt nulla tapasztalatra kapod, vagy csak náluk lennél kezdő. Amúgy fél-egy év egy ilyen helyen a CV-ben se rossz, meg tényleges tapasztalatot is ad, szóval annyira nem vészes. Ha meg tényleg 60-80 óra, amit én nem hiszek, akkor próbaidő végéig le tudsz lépni.

2022. máj. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Na leírod hogy melyik cég volt ez?
2022. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy melyik cég ajánlotta az összes Big4 ugyanúgy fizet, nincsen jelentősége.


Egyébként valószínű, hogy az összes big4, public accountingos cég fog emelni, mert embertelen munkaerőhiány van. (Pun intended)

2022. máj. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
EY volt a cég, de ha a többinél is azonos, akkor mindegy lényegében. Legfeljebb a kifizetett túlórákban lehet különbség.
2022. máj. 15. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!