Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 14-22 éves csajok ti szoktatok...

14-22 éves csajok ti szoktatok dolgozni nyáron?

Figyelt kérdés

Életkort és települést is írjatok, nem baj ha több a 22-nél. Bár azt viszont nem tudom, hogy mennyi értelme volt e annak, hogy 14 éves korosztályt írtam ki mint minimum. De halottam már olyan 14 éves kamaszokról akiket felvettek diákmelóra. De legtöbben inkább 16-18 éves tiniként jutnak el melózni.

És hogyan csináljátok a melót? Csak szombaton és vasárnap vagytok szabad naposok? Hétköznap is van 1-2 szabad napotok?

Egész nyáron nyomjátok a melót meg elégedtek annyi pénzel, hogy ne keljen egész nyáron nyomatni. Esetleg van valaki mondjuk (fiútok) esetleg valami ami miatt mondjuk a nyár három hónapjából nem dolgoztok le csak 1 vagy 2 hónapot? Esetleg inkább a suli mellett is de elmentek tavasszal dolgozni pár hétre, hogy utána a nyáron ne kelljen.

Lényegében én azt csináltam, hogy 2020-ban kezdtem először melózni, tavasszal akartam elmenni. De annyira nem volt sehol munka akkor, hogy sehová nem jutottam be. Tehát így szeptember, októberben mentem el melózni bár az a nyár annyira rossz volt, hogy jobban jártamm volna lehet, hogyha dolgozok. Utána 2021 Juniusát melóztam végig és a tescóba voltam árufeltöltő, mivel ott heti 3-4 napot kellett dolgoznom.


Muszály volt menni dolgozni, mert kellett akkora már az az IPhone 12 Pro. Szerencsére a 2020-as meló pénzből is maradt rá. 😀Azért, hogy a barátommal minél gyakrabban találkozhassak, aki ráadásul kicsit messzire 1,5 órára lakik innen. És nem szeretett arról beszélni velem minden alkalommal amikor találkoztunk, hogy mik történtek a munkahelyemen.

Szerintem állandóan dolgozni, akkor éri meg valakinek amikor elvégzi az egyetemet vagy a középiskolát. És nem megy már tovább tanulni. Viszont azt a nyarat amikor végzek az egyetemmel biztos, hogy megfogom még hagyni szabad nyárnak, legalább 2 hónapot belőle. Mindenkinek így kéne csinálnia. Ha valamire nagyon kell a pénz, pl majd egyszer Sziget fesztiválra. Mert utána ősztől dolgozhatok egész életemben kB. 🤣🤣 Ez talán pont idén lesz, 1 hónap meló + szüleim bele adnának igyis-úgyis amit bele tudnának. Fél millió forintot meg nem akarok költeni egy fesztiválra. Elég oda összesen 200 ezer is! 🤣 Ennyi pénz talán a tescóba is össze jön, + amit szüleim adnak.

20/L ,Szekszárd



2022. máj. 23. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Mi már akkor 5-ös bmw vel járkáltunk.
2022. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És azt hiszed azzal jobb ember leszel? Egyébként ezt nem hiszem el, max a szüleid tudták neked megvenni. Egyébként pls kortól függetlenül is őszintén válaszoljatok. Mert nem lesztek egy cseppet sem menőbek ha azt írjátok dolgoztok, meg ellenkező esetben sem.
2022. máj. 23. 21:27
 3/14 anonim válasza:
63%
Nyáron én egy percet nem vagyok hajlandó dolgozni! 21/L
2022. máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Priviben sugárbébi pozi kiadó! :D


Egyébként a többség szerintem tiniként nem dolgozik, csak ha otthonról nem jön össze az alap dolgokra a lóvé. Egyetem mellett viszont szerintem alap, hogy elvállal az ember ezt-azt, már csak az élettapasztalat kedvéért is.

2022. máj. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
#3 Remélem a pasidnak is ilyen mentalitása lesz mint neked, 21 évesen
2022. máj. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Nekem még soha nem volt munkahelyem, de azért már jó volna valamit találni, mert szeretnék spórólni. A bökkenő viszont az volna, hogy nehezen lehet olyan mukát találni, ami nekem megfelelne (én pl. kasszás nem lennék, mert utálok nyomás alatt lenni), ami meg pont ideális volna, oda nem vesznek fel 18 év alatt. 17L
2022. máj. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
én modellkedtem, tavaly és idén is - pár hét, max 3.
2022. máj. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5%
Ha az munkának számít, hogy szopási szolgáltatást nyújtok egy ezresért, akkor végülis szoktam.
2022. máj. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
0%

privátban valaki nagyon eltévedt :oO

"..alkalmi szexre keresek partnert, fizetnék is érte.."

2022. máj. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Nekem munkaadokent az a tapasztalatom, hogy nem akarnak a fiatalok dolgozni. Sokszor hirdettem 1-1 napos munkakat, nagyon kevesen jelentkeztek.

Mondjuk ez igaz az osszes korosztalyra.

Ma mar mindenkinek budos a munka.

2022. máj. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!