Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet multinál feketeli...

Hogyan lehet multinál feketelistára kerülni?

Figyelt kérdés
Akinek van ebben tapasztalata/HR-es, tudna erről mondani pár szót? Főleg olyan esetekre vagyok kíváncsi, ha hamar eljössz. Pl offer elfogagása után, de kezdés előtt visszalépsz, vagy próbaidő alatt felmondasz, stb? Illetve ezek mennyi időre szólnak? Örökre lesz a neved mellett megjegyzés? Nyilván a teljesen magától értetődő esetek (kárt okozol, durva balhéd volt, stb) számomra sem kérdésesek.

2022. máj. 25. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy csaj került fekete listára, felmondott, két hónap volt a felmondási idő, aztán nemes egyszerűséggel nem járt be dolgozni.
2022. máj. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Cegfuggo.
2022. máj. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Második, köszi, ez igen konstruktív volt, nyomtam is egy zöld pipát rád. Esetleg általad ismert példák?
2022. máj. 25. 09:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit irtal, offer elfogadas utan, kezdes elott visszalepes pl. Vagy interjun nem megfeleloen viselkedsz (rasszista megjegyzest teszel pl.). Probaido alatti lelepes miatt nem jellemzo.
2022. máj. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden eddigi válaszolónak! Jöhetnek még, ha valaki tud ilyeneket.
2022. máj. 25. 09:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak akkor kerül megjegyzés, ha valami kirívó eset történt vele, vagy ha nagyon rossz volt az értékelése.
2022. máj. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én elfogadtam egy offert multinál, de kezdés előtt visszaléptem. Megindokoltam a döntésem, de biztos vagy benne, hogy rossz néven vették.


Nagyjából 8 hónappal később újra jelentkeztem hozzájuk több másik pozícióra is, más területen, de egy-két órán belül mindig jött a sablon rendszerüzenet, hogy nem jutott tovább a cv-m. Szinte biztos vagyok benne, hogy black-list-en vagyok a hr-nél.

2022. máj. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!