Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Debrecenben jó gyárak?

Debrecenben jó gyárak?

Figyelt kérdés
2022. máj. 27. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
olyan nincs!
2022. máj. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mármint úgy gondoltam,hogy az emberek miatt jó?!
2022. máj. 27. 22:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Társaság nem a gyártól függ hanem melyik csapatba kerülsz.
2022. máj. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Had agyjak egy jó tanácsot. A gyárakat kerüld el messziről.

Lehetsz te ott egy betanított munkás vagy egy mérnök, mert mindenhol egymást tapossák az emberek, egy jobb pozícióért. Folyamatosan megy a segg nyalás, a másik ember ki beszélése... stb...

2022. máj. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%

#4 Érdekes én gyárban dolgozok karbantartóként vidéki városban és tök jól érzem magam,normális munkatársak vannak az összes műszakban 🤔

Még a fizetés is korrekt.De biztos hazudok vagy kifogtam azt az egy csapatot.

Összességében lutri hogy milyen emberek lesznek,van ahol összegyűlik pár normális ember van ahol nem.Az se mindegy melyik részlegen,milyen munkakörben,melyik műszakban dolgozol.Olyan gyár nincs ahol az összes 100-1000+ ember normális,attól függ hova kerülsz.

2022. máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze! Hisz a mai világban amúgyis sajnos kibeszel mindenki mindenkit! :( Én most lépcsőházat takarítok,én Debrecenben is szívesen takarítanék,csak ugye kell hozzá ismeretség!
2022. máj. 28. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!