Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Betanított szellemi munka?

Betanított szellemi munka?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen?

2022. máj. 30. 14:21
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
talán
59 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Az összes ssc állás ilyen
2022. máj. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%
Én szellemi szalagmunkának szoktam hívni, de igen, létezik. Megtanítanak maximum 3-4 munkafolyamatra, és napi 8 órában azokat ismételgeted. Tipikus példám: egyetem mellett anno egy könyvelőirodában dolgoztam, az első pár hónapban lényegében adatrögzítőként. Ott volt előttem egy számla, arról kellett minden adatot felvinni a szoftverbe, és a végén kontírozni kellett. Hiába volt szellemi munka, egy rántottát elkészíteni változatosabb és érdekesebb feladat volt annál. Utána szerencsére érdekesebbek voltak a feladatok, de volt egy nő az irodában, aki ott volt 20 éve, és 20 éve csak ezeket csinálta. Ő nem akart többet, a főnök se kényszerített rá több munkát, úgyhogy teljesen jól elvoltak. Én beleőrülnék.
2022. máj. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Akkor én miért nem találok betanított szellemi munkát az interneten? Rossz helyen nézném? Professionon, Jooble stb. itt szoktam általában keresgélni.
2022. máj. 30. 17:26
 4/29 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk az megy a cégnél. Kb mi tanítjuk meg a belépőknek ,hogy kell bekapcsolni a számítógépet és a kis floppy ikon a menést jelenti.
2022. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
16%
*mentést
2022. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Kérem aki igennel szavazott írjon kommentet is! Köszi!
2022. máj. 30. 17:53
 7/29 anonim ***** válasza:
89%
SSC vagy akármelyik telefonközpontos, adminisztrációs munka.
2022. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%
Munkakozvetitot nézd ott szokott lenni.
2022. máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Az a probléma,hogy általában ilyen formában szellemi munkát nem hírdetnek így. Még Ha olyan komplikált is mint egy rántotta sütés. Én legalábbis nem találok,de várok még válaszokat.
2022. máj. 31. 08:25
 10/29 A kérdező kommentje:
Egyébként remélem nem értettük félre egymást kedves válaszadók. Fizikai munkánál van olyan,hogy tapasztalat nélkül betanítanak és utána tudod csinálni. Ilyet keresek csak szellemi kivitelben.
2022. máj. 31. 08:48
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!