Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyszerűsített munka két...

Egyszerűsített munka két helyen egyszerre ?

Figyelt kérdés
Utánanéztem, 90 nap jár egy naptári évben egyszerűsített bejelentett munkára. Úgy adódott , hogy márciustól van 2, azaz kettő darab egyszerűsített munkám (két külön helyen, külön munkáltató) de eddig én úgy értelmeztem, hogy az EGÉSZ évben csak 90 napot lehet felhasználni, erre most nézem (bár nem evidens, ezért is kérdezem) hogy 90 nap / MUNKÁLTATÓ? Tehát ha a két munkáltatóm van, ez csak / egyikre - másikra vonatkozik? Mert így viszont tökéletes lenne nekem, tudok menni sokat mindkét helyre. Vagy én értelmezem végső soron rosszul? Fontos lenne, köszi. 27F

2022. jún. 1. 01:39
 1/2 anonim válasza:
100%
Tudomásom szerint munkahelyenként 90 nap.
2022. jún. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megkérdeztem munkaügyis barátunkat, ugyanezt mondta ő is. Ahány munkáltató, annyiszor.
2022. jún. 1. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!