Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha külföldre jelentkezem,...

Ha külföldre jelentkezem, tudni fogják az itthoni munkaelőzményeim?

Figyelt kérdés

X éve dolgozom egy cégnél teljes állásban, előtte egy évig gyakornok voltam. Az önéletrajzomba ezt az egy évet is be szeretném írni, mint teljes állású tapasztalat. Ha belföldre/külföldre jelentkezem, kiderülhet ez valahogy?

Köszönöm a válaszokat.



2022. jún. 3. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha utánad kérdeznek akkor kiderülhet. Én inkább beírnék mindent ahogy volt és kérnék referenciát róla.
2022. jún. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Miért kell hazugsággal kezdeni?
2022. jún. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Nem mindenki veszi a fáradságot erre, amúgy 1-2 telefonból le tudom csekkolni gond nélkül.


Aki hazudik azzal nem tudunk bizalmi kapcsolatot kialakítani,ami pl az általam adott munkakörben elengedhetetlen, mivel kis alkotó csapatról van szó.


Ám sok olyan hely van, ahol mindegy az előzmény csak legyen ember.


Nagy létszámmal rendelkező helyeken nem a személyiséggel, hanem a munkaerővel vannak lefoglalva, ezért is kellemetlen sok helyen a légkör.

A magasabb poziciókba már válogatnak, figyelik vagy akár csekkolják is az illetőt.

Ám oda kell is.


Attól függ kinek, hova handázol s jómagad milyen poziciót szándékozol betölteni.

2022. jún. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Legalja cégeknél, ez kb. a 90%, nem nézik.
2022. jún. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha keresett szakember vagy akkor a kutyat nem erdekli. En pl ilyen motivacios baromsagokat sem irogatok, ha kell valami irjon Linkedinen, lathatja kb hol dolgoztam eddig. Ha nem tetszik akkor tovabbi jo balekkeresest a hr kisasszonynak.
2022. jún. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!