Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet keresni az...

Mennyit lehet keresni az Erste-nél telefonos ügyfélszolgálatos pozícióban?

Figyelt kérdés

Jelenleg direkt részmunkaidős állást keresek, és most az Erste telefonos ügyfélszolgálatán gondolkodom, hogy jelentkezek.


4 vagy 6 órában szeretnék dolgozni, persze ebből kifolyólag tudom, hogy valószínűleg nem milliókat keresnék :) De azért kíváncsi lennék, hogy mennyi az annyi.


A válaszokat előre is köszönöm!



2022. jún. 5. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Szia. Diplomaval egy navnal lehetseges a kereset ha 25. Even aluli vagy a 260 000 kornyeke. Egyebkent en ilyen 160-180 kornyekire tippelek :)
2022. júl. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kmm95 válasza:
66%

Hali!

Ex-Erste dolgozóként mondom (bár én nem a telefonos oldalon voltam, hanem MobilBankár oldalon) a telós kollégák főállásban 260-320 közt kaptak, de teljesítményedtől is függ.

2022. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nettó vagy bruttó fizetéseket írtatok?
2022. júl. 14. 06:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Elso voltam netto
2022. júl. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
94%
Részmunkaidőst nem tudom, de tavaly BRUTTÓ 265000 ezer volt egy telefonos ügyfélszolgálatos alapbére. Angolos picivel több. Jutalékot vagy kapsz, vagy nem. Nekem a nagy beharangozott jutalékom 5000 forint volt..BRUTTÓ (felmondtam még a próbaidő alatt)
2022. aug. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Tudom régi kérdés de én most jelentkeztem és lesz is interjúm, de telefonon már mondtak bért. Mivel én beszélek angolul így 230 nettó, erre jön majd jutalék meg műszakpótlék, plusz bruttó 40 szép kártya. De ez főállás. Részmunkaidőben talán a fele? Nem tudom.
2023. febr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
#6 Ha ez call centeres bér, akkor mindenképpen azt javaslom, hogy ne csak oda add be a jelentkezésed. A leírt alapbér és a cafeteria is elmarad más pénzintézetek ajánlatához képest. Persze nem minden a pénz, de érdemes szétnézni, máshol is, megcsinálni az interjút, aztán a szimpibbet választod majd.
2023. febr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Nettóban azért félrevezető megadni az összeget, mert pl. ha Te 25 év alatti vagy és azért ennyi a nettód, akkor egy 25 év feletti még ennyit sem kap. De előző hozzászólóval értek egyet, telebankár pozíciónál ez így is gyenge, ennél vannak sokkal jobb ajánlatok.
2023. márc. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
92%
Nincs az a pénz, hogy oda menjek. Másnak sem ajánlom.
2023. aug. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Home office miatt tudnak még egyáltalán embert találni, mert a budapestieknek már rég nem vállalható az a bér, amit adnak. De ha a legtöbb pénzt kínálnák, akkor is van az a munkahelyi közeg, amit az ember az ellenségeinek sem kíván.

Mazsolázza ki minden álláskereső a lenti értékelések közül azokat, ahol ki van töltve, hogy milyen pozícióban, mettől meddig dolgozott ott az illető (van sok kamu, 1-2 szavas "értékelés", ahol ez az adat nincs kitöltve, mert nem alkalmazott írta), valós képet fog kapni arról, hogy mi zajlik ott. Amíg a vezetők ugyanazok, akik ezeket a történéseket engedték, sőt előidézték, addig nincs mitől várni a javulást. Becsüljétek meg magatokat.

[link]

2023. aug. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!