Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Svédországban van esélyem...

Svédországban van esélyem vendéglátós melót találni svéd nyelvtudás nélkül?

Figyelt kérdés
Angolul jól beszélek, de úgy érzem, ez kevés.

2022. jún. 5. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Jol erzed. A sved vendegek biztosan elvarjak hogy az anyanyelvukon szolj hozzajuk.
2022. jún. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Szakácsként lenne esélyem?
2022. jún. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elsősorban konyhai kisegítésre gondoltam, háttérben folyó munkálatokra.
2022. jún. 5. 23:48
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
jol van, azert latom nem mindig sikerul profilt valtani, beszelgess tovabb magaddal...
2022. jún. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha van is, nem sok.
2022. jún. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Amennyire tudom skandináv országokban elvárják, hogy tudd a nyelvet, akkor sem hajlandóak veled angolul kommunikálni, ha egyébként tudnak angolul. És ez teljesen jogos is. Te mész oda mint idegen, nem nekik kell hozzád alkalmazkodni, hanem neked hozzájuk.
2022. jún. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbálkozz Ausztriában. Én ott dolgozom. Oda nem kell a német. Angol nyelvtudással szakácsnak, konyhai kisegítőnek, mosogatónak szinte bárhova felvesznek. Önéletrajz alapján kicsi az esély hogy hívjanak. Legjobb ha személyesen érdeklődsz
2022. jún. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én pénzügy területen dolgozom Stockholmban itt egyáltalán nem várjak el a svéd nyelvtudást ( egyébként C1 angol után kb 8-9 hónap volt megtanulni svédül, egyáltalán nem nehéz). Szerintem érdemes próbálkozni, tényleg minden ember folyékonyan beszél angolul, a fővárosban biztosan lehet találni angollal munkát. De még a kisebb városokban is alap, hogy minden ember tud angolul.
2022. jún. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes hogy a környező országokban szinte mindenhol folyékonyan beszélik az angolt csak nálunk nem.

Ausztriában, Szlovákiában, Szlovéniában és Horvátorszagban szintén jól beszélik. Itthon leginkább a fiatalabbak, de azoknak is csak egy részük

2022. jún. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!