Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Call Centeres állásnál mi a...

Call Centeres állásnál mi a kiválasztás szempontja?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy call centeres diákmunkára, ahol volt egy mini-interjú féle, de konkrétan nem a tapasztalatokra voltak kíváncsiak, hanem arra kértek mindenkit, hogy meséljünk magunkról. Nyilván a beszédünkre voltak kíváncsiak. Azt mondták, hogy majd hívnak egy megadott határidőn belül, ha átmentünk. Nem hívtak, viszont így visszajelzést sem kaptam, hogy mit rontottam el, mi nem tetszett. Főleg úgy, hogy már van call centeres tapasztalatom, igaz, ezek közül egyik sem olyan volt, ahol kiválasztásos alapon ment, hanem ezek alkalmi jellegű, 1-2 hetes munkák voltak, de ott nem volt rám panasz, vagy ilyesmi.

2022. jún. 5. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
6%
Persze, hogy nem hívtak. Én is jelentkeztem call centeres állásra, engem se hívtak, senkit sem hívtak. Én szokás szerint betelefonáltam, hiszen értelmes, normális ember telefonon érdeklődik az állásinterjú sikeréről. Másnap már mehettem is dolgozni. Minek vennének fel bárkit, aki szarik bele mindenbe?
2022. jún. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sok helyen nem jeleznek vissza ha nem vesznek fel, és még kevesebb helyen fogják megmondani hogy min hasaltál el.

Nem is biztos hogy bármit rosszul csináltál volna. Jelenleg call centeresként dolgozom. 3x jelentkeztem az állásra mire felvettek. Az első két alkalommal felhívtak, pár percet beszélgettünk és közölték hogy majd szólnak mikor lesz interjú de sosem hívtak vissza. Gondoltam harmadszor is megpróbálom, mert nagy cég, több pozíciót is hirdettek. Harmadjára simán felvettek.

Érdemes többször próbálkozni ha tényleg ott akarsz dolgozni. De azért máshová is jelentkezz biztos ami biztos.

2022. jún. 6. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első, mi bajod van?


Azt kihangsúlyoznám, hogy diákmunkáról van szó, tehát van kapcsolattartó stb, nem lehet csak úgy betelefonálni. Másrészt meg, meg lett mondva a helyszínen, hogy "este 6-ig ha nem hívunk, akkor nem sikerült az interjú".


De tulajdonképpen nem is ez volt a kérdés lényege, hanem csak arra vagyok kíváncsi, hogy mi alapján döntenek ilyenkor.

2022. jún. 6. 15:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!