Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Segédmunkás mennyit keres...

Segédmunkás mennyit keres kezdőként megyeszékhelyen és vonzáskörzetében?

Figyelt kérdés
Építőipari szegmensben (burkoló, kőműves stb mellett), teljesen kezdőként tapasztalat nélkül (már ha kell hozzá), pályaelhagyó felnőttként.
2022. jún. 7. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

20k minimum / nap.


Forrás: gyakorikerdesek.hu

2022. jún. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Napi 8 ezret kaptam az előző helyen, a mostanin napi 100-120 ezer tisztán megvan. A változás annyi, hogy itt van az építkezésen egy jakuzzi amibe ebédidőben be lehet ülni amerikai cégeknek programozni.
2022. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
3 milla/ hó, ezen az oldalon olvastam.
2022. jún. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nalunk 25000/nap
2022. jún. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen kezdőként reálisabb a 15 ezer/nap. Gyorsan nőni fog, ahogy beletanulsz a dolgokba.
2022. jún. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15-20 per nap. Ennyit Budapesten simán magadnak.
2022. jún. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazából komolyan gondolom, elegem van már a jelenlegi szakmámból, váltani akarok de máshoz nem értek. Szóval mondjuk Pécsen, Békéscsabán vagy Miskolcon is legalább napi 15k megvan, és ha jó vagyok ez hamar nőhet, ha jól értem.
2022. jún. 7. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!