Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gerincsérültként sosem fogok...

Gerincsérültként sosem fogok diákmunkát találni?

Figyelt kérdés
Mindig is derékfájós voltam, azonban fél évvel ezelőtt diagnosztizáltak nálam csigolyaelcsúszást. Egyetemista vagyok, szorgalmi időszakban nem szoktam dolgozni, mert a szüleim támogatnak, viszont "cserébe" nyáron dolgozom. Az eddigi nyáriszünetek során egy ruhaboltban voltam, ami már akkor is eléggé terhelte a gerincemet, de ugye akkor még nem tudtam, hogy mi a probléma. Most viszont az orvosom szerint ilyen állómunka egyáltalán nem jöhet szóba, mert nem állhatok sokáig egyhelyben, és az egész napos járkálás is ki van zárva. Tisztán ülőmunkát sem végezhetek, csak olyan jellegű munka jöhet szóba, ahol lehet váltogatni az ülést-állást, illetve időnként lehet sétálni, kicsit átmozgatni magam. Volt esetleg már tapasztalatotok ilyen jellegű munkával, hogy merre induljak el a keresésben?

2022. jún. 9. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"csak olyan jellegű munka jöhet szóba, ahol lehet váltogatni az ülést-állást, illetve időnként lehet sétálni, kicsit átmozgatni magam"


Kb. az osszes home office-bol vegezheto munka ilyen, veszel egy motoros asztalt es kesz.

Milyen egyetemre jarsz?

2022. jún. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
igen fogsz
2022. jún. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%

Még más munkát se nagyon.

Még egy utolsó bérszámfejtőhöz is kell az orvosi alkalmassági.

Élelmiszeres / Kereskedelmi munkához szintén évente van orvosi.


Komolyan most hirtelen nem is tudok olyat amihez ne lenne orvosi alkalmassági...


Érem én, hogy csak egy pecsét, de akkor ez azzal kell járjon, hogy eltitkolod a bajodat és kockáztatod az éppségedet, meg a balesetet.

2022. jún. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!