Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hölgyek/Urak! Akik nem dolgozn...

Justdoit60 kérdése:

Hölgyek/Urak! Akik nem dolgoznának jutalékért, csak "fix" pénzért, miért nem? Attól féltek, hogy nem termelitek ki a béreteket? Ha ettől féltek, mármint a saját produktivitásotokban, akkor miért várjátok el, hogy a főnökötök fizessen, ha termeltek?

Figyelt kérdés
Persze-persze, tudom, azt mondjátok: a csekk is fixen jön minden hónapban. Na de ha minden hónapban jól termeltek, jól is kerestek. Ha meg nem, az csak a magatok hibája.....
2022. jún. 13. 20:15
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
89%
MLMes kifogáskezelő tréning?
2022. jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
Semmi köze az MLM-hez, bár az szerintem nagyon jó dolog. Bárhol lehet jutalékért dolgozni. Mi csak abban dolgozunk. Üdítők, kávék, termékek, szolgáltatások értékesítése, stb. Rengeteg ember éretlen a jutalékért, pontosan azt látjuk, hogy akkor is vár fizut, ha ló f.szt termelt.
2022. jún. 13. 20:28
 3/55 anonim ***** válasza:
87%

Nem a jutalékkal van a gond hanem azzal, hogy az illegális és erősen megkérdőjelezhető helyek is így üzemelnek.

Az még a jobbik eset ha kitalált indokkal nem jön meg a fizetés de rosszabb esetben le is csukhatnak.

2022. jún. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
67%
A piramisjáték bűncselekmény.
2022. jún. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
16%

pont ezért, mert tudják, hogy ló f.szt termelnek.. + fogalmuk sincs, hogy mi az a bruttó -nettó.. ne várjuk el tőlük többet.


De ez a jó. fix pénzért dolgozik.. és egész nap értékesít. nálunk van olyan ember aki 15-20x-sát behozza annak havonta, mint amit kifizetünk neki fixen.

2022. jún. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
95%
Az olyan helyeken szeretik a jutalékos “alkalmazottakat”, ahol viszonylag alacsony a sikerráta, mert szar a termék vagy kicsi a piac. Egy Telekom vagy BT vagy EON teljes állásban alapfizu plusz jutalékért foglalkoztatja a saleseseit, hiszen ezek normális cégek. Az MLMes termékek (szappan, aloelóphasz, unit linked biztosítás, fluoridmentes fogkrém), az ingatlan meg ha fut, fut, ha nem, nem, de sokkal több ügynök van, mint amennyire a vevőknek és eladóknak igénye van. Ráadásul a szolgáltatás nagyrészt ott is szar. Magyarul van egy céged, ami tudod, hogy szar terméket terjeszt, de nem akarod futni a kockázatot, hogy egy nyolcórás munkanapból csak egy lesz produktív, mert akkora trágyát árulsz, akkor áthárítod ezt a kockázatot a kisemberre, aki “csak” az idejét fekteti be. Majd ha panaszkodik, hogy a szarodból nem lehet megélni, akkor még le is baxod ezzel a dumával, ami a kérdésben is van, hogy csak akkor jár pénz, ha dolgozik.
2022. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
94%

Mert bizonytalan.

Képzeld el mondjuk, hogy 3 éve te voltál a top repülőjegyértékesítő, csak jutalékból havonta akár egy kocsit is vehettél, annyira jól dolgoztál. Aztán egyet pislogtál, és hirtelen nem volt fizetésed a covid miatt.

2022. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
Engem a hideg kiráz, mikor bemegyek egy plázába, ott ül a plázacica az órás kis pultban, azt a ki...szott telefonját nyomkodja, mindezt tudom h fixért. Bár a főnöke a legidiótább, meg is érdemli. Ott az a plázacice a pultban, na neki fingja sincs h mi az h értékesítés, ő maximum kiszolgáló. Ahelyett h az idióta leszólítana, marketinget gyártana üres óráiban. Nenm, ő a fixet követeli a semmire. De ez csak 1 péda. A magyar munkavállalók 99%-a pontosan ez!
2022. jún. 13. 20:47
 9/55 anonim ***** válasza:
91%
Én azért nem szeretnék jutalékért dolgozni, mert totál alkalmatlan vagyok az értékesítésre. Így természetesen nem is ilyen területre mentem dolgozni.
2022. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
7-es, akkor mivel felnőtt ember vagyok, nézek mást, amit tudok értékesíteni. Pl maszkot ;) Ennyi. De ha bele döglenék se mennék fix fizus helyre.
2022. jún. 13. 20:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!