Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aldi nyári munka a Balatonnál?

Aldi nyári munka a Balatonnál?

Figyelt kérdés

Valaki jelentkezett valamelyik balatoni Aldiba a nyárra dolgozni? Az érdekelne, hogy a határozott idejű szerződés (​2022. június 01. és augusztus 31. között) azt jelenti, hogy 3 hónapot kötelező dolgozni, vagy ebben az időszakban pl 1 hónapot is lehet menni? Illetve milyen szállást biztosítanak szükség esetén?


(Tudom, hogy ezt az Aldinál kellene megkérdezni, de gondoltam megpróbálom, hátha valaki tud valamit :))



2022. jún. 16. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Teljes munkaidő.

Szabi idősarányosan, de akkor repülsz.

Szállás nincs.

Fizu szar.


Helyedben inkább Németországban dolgoznék 2 hónapot. Többet félretudnál tenni. Mivel mire visszaérsz, lesz 410 ft is az euró.

2022. jún. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt írják, hogy biztosítanak szállást, ha kell. Amúgy havi 500 nem olyan rossz fizetés sztem.
2022. jún. 17. 00:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Brutó 500.000 ft a heti 40 órás.

Azért ezen a kis részlete ne csúszál el, mert aztán jönni fog utána a sipákolás, hogy egy mocsok cég és nem fizetett ki rendesen. Közben meg az ember nem tud különbséget tenni brutto és netto kozott.


Nettoban 333.000 ft.


Honlapon szerepel hogy van szállás, de ezt kezeld fenntatartással. Könnyen lehet hogy betelt stb stb.


Plusz számolj azzal, hogy ez nem hétfőtöl péntekig tart.


Ilyen helyeken az akcióváltás miatt Kedd-Szerda, illetve a hétvége a pörgős...

Nyugodtan szamolhatsz a hétvégi melóval.

2022. jún. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy heti 40 órában annyi, és 25 év alatt nincs SZJA fizetés, szóval engem a nettó 333 nem érint.


Egyébként eredetileg a hat. idejű szerződés érdekelt, és a szállás, de azért köszi a választ ;)


Még várok válaszokat

2022. jún. 18. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!