Ki mivel fogalkozik?

Figyelt kérdés
Van valakinek magánvállalkozás? Mennyire éri meg?

2022. jún. 17. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én vállalkozó vagyok a szakmámban. Van kft-m és e.v-m is. Nagyon megéri, ebből tartom el a családomat.
2022. jún. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Milyen szakmával rendelkezel kedves #1? :)


Én mérnökként végeztem és marketing jellegű munkát végzek(mérnöki lexikális tudásom elengedhetetlen) némi programozással.

2022. jún. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyéni vállalkozóként köynvelek. Nekem megéri.
2022. jún. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Könyvelés, könyvvizsgálat, adótanácsadás és az ezekhez kapcsolódó egyéb dolgok. Kedves #1 voltam :)
2022. jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért ez "megéri" mindig olyan kérdéses. Sokkal többet lehet keresni? Igen! 8 órából 1,5-2 órát beszélgetsz meg 1-2 órás szüneteket tartasz, hogy aztán nap végén felállj a székből és ennyi? Nem.

Sokkal több munka, sokkal nagyobb felelősség, saját vagyonoddal felelsz mindenért. Megvan a maga előnye és a hátránya is, nem való mindenkinek a vállalkozói élet.

És azért nagyban függ a helytől és a szakmától is, amit csinálni szeretnél.

2022. jún. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem neked való.
2022. jún. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Hát figyelj, kinek mi. Valóban nem való mindenkinek a vállalkozói lét, ezt látom az ügyfeleimen is, illetve leginkább azokon, akik csak szeretnének azok lenni. Az elmúlt évek alatt kiépítettem egy nagyon jó kis ügyfélkört, minimális fluktuációval dolgozunk. Heti 4 napot dolgozok, átlagban 6-8 órában. A pénzügyekbe nem mennék bele, de legyen elég annyi, hogy nagyon kényelmesen élünk és bőven van megtakarításunk is két tehermentes ingatlannal és két tehermentes autóval. Vállalkozó és vállalkozó közt is óriási különbség van. Alkalmazottként többet dolgoztam, mint most vállalkozóként. Nagyobb a felelősség? Igen. Viszont klasszisokkal többet keresek, mint az alkalmazotti létben. Kinek mi éri meg. Nem nyom össze a stressz, engem inkább feldob. Nem unalmas a munkám és én döntöm el, hogy mivel/kivel dolgozok. Nem cserélném el semmire a mostani helyzetemet. De nem vagyunk egyformák. #1&4 voltam.
2022. jún. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Gyógyszeriparban dolgozom egy multinál. Orvos végzettségem van. Jól fizet (jóval br. 1M fölötti alapbér), régebben, az orvosbérek rendezése előtt 2-3x-osa volt a legális klinikai jövedelmeknek, most sokkal kisebb a különbség, inkább a juttatásokban (cafetéria, autó, biztosítás, stb.)

Ja, meg hát, 8 órás munka, ügyelet nélkül, stresszfaktor kb. egyszázada.

2022. jún. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%
Lassan egy éve hivatásos munkanélküli vagyok. :)
2022. jún. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
főállásban csoportvezető, másodállásban webshopjaimat üzemeltetem
2022. jún. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!