Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki segédmunkásként dolgozik...

Aki segédmunkásként dolgozik az nem vitte semmire az életben?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye arról ha valaki segédmunkás egy építkezésen? Lányok a ti véleményetekre vagyok a leginkább kíváncsi. Össze jönnétek segédmunkással ha nagyon jól nézne ki és nem egy retardált?

2022. jún. 17. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Nem jönnék össze segédmunkással.
2022. jún. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Segédmunkás vagyok én is. Pedig egyetemre is mentem. De sajnos az egyetemi szakommal nem tudok elhelyezkedni sehol (igen, bölcsész szak). Így most segédmunkás vagyok, mert ez viszonylag jól is fizet.
2022. jún. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
1. Mér te mit dolgozol?
2022. jún. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Én se jönnék össze egy segédmunkás pasival, fogorvos vagyok.

N29

2022. jún. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt a kérdést alapvetően két felé kellene venni.

1. Azért segédmunkás (jelentsen ez konkrétan bármit is), mert ennyire képes és/vagy nincs többre igénye.

2. Azért segédmunkás, mert a jelenlegi élethelyzetében ez egy logikus választás, de nem sódert kíván talicskázni egész életében. (Ettől még dolgozhat továbbra is az iparágban, csak mondjuk szakemberként képzeli el a jövőjét.)


A 2-esben nem lehet semmi kivetnivaló szerintem, az 1-esre lehet szájat húzni és én sem örülnék ha mondjuk a gyerekem ennyit akarna az élettől, DE a munkát nem szabad szégyellni. Minden munkát el kell végeznie valakinek, kismillió rosszabb dolog van az életben, mint egy kevés hozzáértést igénylő, alacsonyabb megbecsültségű munka.

2022. jún. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
#3 data scientist vagyok.
2022. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

"#3 data scientist vagyok."


Na mondjuk az pont egy IT-s segédmunka :D

2022. jún. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Földrajz szakos tanár vagyok, jelenleg 1600at kapok segédmunkásként, vezetnem is kell, és ez kétszer annyi amennyit tanárként kaptam az első hónapban szeptemberben.
2022. jún. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 ki mondta, hogy nem az?
2022. jún. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Össze jönnétek segédmunkással ha nagyon jól nézne ki és nem egy retardált?"


Önbecsülésed nulla, vagy szégyenled a munkád, azért tetted fel a kérdést?


Aki nem önmagadért szeret, annak inkább nyissál ajtót, hogy távozni tudjon...


Az én párom szintén segédmunkás, és némileg szégyellte, mert biztos volt benne, hogy minden nőnek autó, luxusnyaralás, nyakkendős pasi kell.

Aztán jöttem én, aki Őt szerette, nem pedig a foglalkozását nézte.


Segédmunkásként épített a családjának egy házat és megteremtett mindent, amit Ő szükségesnek tartott. Becsülöm azért, amit csinál, szorgalmas, nem issza el a fizetését, és van még bőven terve, amit meg szeretne valósítani.


Soha nem volt köztünk ütközőpont, hogy Ő "csak" segédmunkás. Az én véleményem nőként az, hogy aki ezért alázza a másikat, az egy paraszt.

2022. jún. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!