Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliában szeretnénk dolgozni...

Angliában szeretnénk dolgozni barátnőmmel. Csak neten tudunk keresni. Szerintetek ez az oldal megbízható? Esetleg tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 19. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
nem, felejtsétek el a közvetítőket, akkor nem tudnak átb*ni.
2010. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért is? inkább legyen egy megbízható, leinformálható közvetítő, mint valami gázos hely közvetlenül, ahonnan aztán lelépni is nehéz, mert nincs kint ismerős/segítség...
2010. szept. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

El foglak keseríteni.Ez az oldal becsapós..Szépen hangzik,de a fele sem igaz..A barátnőm az ő segítségüket vette igénybe.Elég sok pénzt leakasztottak róla különböző elnevezésekkel,de nem mint munkaközvetítő díj..Még a papírok intézésére is pénzt kértek,pedig azt teljesen ingyenesen meg lehet csináltatni..

A barátnőm kijött mert hitt nekik,és amikor Londonban volt akkor derült ki,hogy csak egy rossz szállást adtak,a munka meg abból állt,hogy megmutatták hova menjen állásért nézelődni...Szegénykém sírva hívott fel..Így én fogadtam be...

Ha nem akartok ilyen nagy gondot akkor ne ugorjatok bele..

A magyar cégek szinte mindegyik csak becsap...

Ha tudtok angolul inkább egyénileg próbáljátok meg..

2010. szept. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én végig olvastam figyelmesen a linkelt oldalt,és majdnem elájultam!

- 170 Font ügyintézési díj.

Ez itt kábé 1 havi szállásdíj...

- Tehát az összes költség repülőjegyen kívül kb. 650 Font/fő.

650 font az nem kevés pénz...Evvel az összeggel ha csak szobát bérelsz több mint 2 hónapig el vagy kint..Ugye ketten jönnétek vagyis az 1300 font..Ez már itt is jó pénz..( A fizetésem kevesebb) ennyi pénzből ketten akár 4 hónapig is elvagytok úgy,hogy csak munkát kerestek...Ha minden nap mentek és kilincseltek,ha tudtok angolul kommunikálni akkor kevesebb mint 4 hónap és találtok munkát...Minden nap olvasok álláshirdetéseket az irodákban csak be kell menni,és érdeklődni kell..

Ez az oldal egy rablás!!

Higgy nekem,itt élek kint évek óta,ismerem az árakat..

De megyek tovább

" # Ő lesz az, aki minden hivatalos helyre, ami a munkába állásoddal kapcsolatos, elkísér, tolmácsol.( Ha tudsz egy kicsit angolul akkor nem kell tolmács,mert segítőkészek)

# Segítséget nyújt a munkaadóval történő munkaszerződésed megkötésekor.(ez is felesleges,hiszen a szerződést hazaviheted,és kiszótárazhatod ha nem érted mi van leírva.)

# Megtanít Londonban közlekedni.(annyira senki nem hülye,hogy ne tudja hogy kell közlekedni a jármúvekkel..A metró meg nem olyan nehéz,hogy ne tud hova kell menned)

# Munkába állásod után, ha gondod adódik, szívesen segít a probléma megoldásában.(lehet gond??akkor mit garantálnak?)

# Segít az általad igénybe vehető támogatások megszerzésében. "( támogatást addig úgyse kapsz amíg 1 évet nem dolgoztál..addigra meg te is tudsz majd annyit angolul,hogy tud mire vagy jogosult.Bár ha minimálbért fogsz keresni,nem nagyon leszel jogosult semmihez..és a minimálbért tuti megkapod)

Érdekes,hogy a regisztrációs díjat nem említi amit az angol apeh-nak kell beküldeni..Ezt akkor kell fizetni ha főállásod van.Csak egyszeri fizetés ha jól tudom most 100 font(nekem 90 font volt)

Szóval ne menjél bele,mert ez egy rablás!

37/N

2010. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!