Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztráliába van igény jó...

Ausztráliába van igény jó burkolókra?

Figyelt kérdés

Halottam hogy jol megfizetik az embert bécsbe, nem úgy mint itthon. Havi rongyos 500-600ezer ft, nem pénz = 1500 euro.


Nem ezért tanúltam át a fitalkoromat hogy enyit keressek.


tapasztalatok? vélemények?



2022. jún. 18. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Bécs nem Ausztráliában van , nem úgy tűnik mintha tanultál volna Paprikajancsi :D
2022. jún. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Burkoló troll?
2022. jún. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Elsőnek tanuld meg, hogy melyik országnak mi a fővárosa! :D


Nem tudsz meg élni, havonta rongyos 500-600 forintból, akkor komoly bajok vannak nálad.

Egyébként én Hideg és Meleg burkoló vagyok, lassan 15 éve. Sokat tudnák róla mesélni.

Sokan csak azt nézik, hogy mennyi anyagi előnye van ennek a szakmának, de hátrányokról mindenki csendben van.

2022. jún. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mijen hátránya van? Meg kel álni a piálást meló alatt, haza érek sziszen a sör, enyi.
2022. jún. 18. 16:03
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as, vagyok.


Nem a piálás a hátránya.

Senki, nem írt, még hasonlót se.

Elsőnek tanuljál meg, helyesen írni.

Milyen, az ly-onnal, írják és nem pontos j-vel.

Enyi, ahogy te írtad, az meg úgy írják, hogy ennyi.

Mennyél vissza az általánosba, hogy meg tanuljál helyesen, meg írni egy mondatot, vagy kérdést, mert így mindenki csak röhögni fog rajtad.

Kedves Kérdező!

Gondolkozzál el rajta!!!

2022. jún. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jóra van.
2022. jún. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!