Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek lehet esélyem...

Szerintetek lehet esélyem Bécsben munkát találni B1-es német nyelvtudással?

Figyelt kérdés
Van egy állás, ami tetszik és angolul, valamint németül kell tudni, de mindig is az angol ment jobban, a németem az jelenleg B1-es szinten van és fénykoromban sem haladta meg a B2-őt. Bizonytalan vagyok, hogy egyáltalán mit akarok én jelentkezni ilyen nyelvtudással.. Tanácsok, tippek?

2022. jún. 21. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Tanulj meg jobban németül.

Ha tudnak angolul akkor is inkább átváltanak németre attól függetlenül, hogy a másik mennyire tudja.

2022. jún. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Fél sopron max ilyen szintű nyelvtudassal ingazik ausztriaba. Igaz, nem mindegy, hogy milyen állásra pályázól. Ha valami felsőfokú vegzettséget igénylő munkáról van szó akkor sztem kevés lesz. De ha persze komuves vagy ács vagy amikből ott is hatalmas a hiány akkor simán megelégszenek vele

.

2022. jún. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Tanulj még
2022. jún. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Felsőfokú végzettséget igénylő állás, amihez erős angol is kell. Igazából ezt csinálom most itthon, csak ez jó lehetőség lenne. Tanulni tanulok, de tapasztalatokat írjatok légyszi, ha van.
2022. jún. 22. 05:56
 5/6 anonim válasza:
Mindenképpen jelentkezz. Max elutasítanak. Vagy ha nagyon nem megy, otthagyod. Ismerőseim is kb. Ilyen szinttel mentek ki, mindegyik dolgozott kint. Nincs vesztenivalód.
2022. jún. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi 5-ös! A tapasztalatom meg az angol miatt mernék csak jelentkezni, de a német miatt nincs önbizalmam. De köszi a bíztatást, igazad van, hogy max. elhajtanak.
2022. jún. 22. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!