Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keresnek a Wizz Air...

Mennyit keresnek a Wizz Air légiutaskísérők? Mi történik a nyílt napon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most határoztam el magam, hogy elmenjek egy légiutaskísérő oktatásra a Wizz Air-hez ( pontosabban még csak a nyílt napra fogok menni), és szeretnék a jártas, illetve ebben dolgozó emberekhez fordulni egy kis segítségért. Először is, kb. mennyi egy kezdő fizetése? Van egy alapbér, és ehhez adódnak a bónuszok? Vagy mindenképp úgy fizetnek, hogy az adott repült órák alapján? Illetve a nyílt napon mi történik és hogyan zajlik? Angolul és magyarul is történik majd elbeszélgetés?

Nagyon kis buta vagyok most még, és örülnék, ha valaki segítene nekem picit kiigazodni!:)



2022. jún. 22. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
17%

A nyílt napon mindent elfognak mondani, kérdezhetsz is. Angolul lesz minden fajta kommunikáció, hiába magyarok lesznek ott.

Amúgy a nyílt nap egyben egy több rostás interjú is, szóval ne úgy menj oda, hogy te részt akarsz venni a tanfolyamukon, aztán majd meglàtod hogy akarsz-e ott dolgozni azután. Ha tovább jutsz az 5-6 körön (személyes beszélgetés, szituációs játékok stb.) akkor felajánlanak neked valamit, amit ha elfogadsz, akkor elkezdheted a hivatalos képzést.

Amúgy nagyvalószínűséggel kifognak ejteni az első 2 perc után, főleg ha így állítasz oda, hogy “kis buta vagyok még”. Pár instás divatmaca tartja a nyílt napot, nem tűntek túl professzionálisnak. Ha ez a néhány csaj úgy ítéli meg első ránézésre, hogy nem illesz a wizzair instagramos köreibe, akkor szó nélkül kiejtenek és meg sem indokolják. Nem számít a tudás, meg a tapasztalat. Nekem nagy csalódás volt a cég, mert úgy éreztem nem jogos az egész. Mondjuk ne lepődjünk meg, az egyik legtöbbet szidott légitársaság, nem játszanak fair módon semmilyen szinten.

De azért sok sikert, drukkolok ha ez a munka a vágyad! :)

2022. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Természetesen nem állítanék be úgy, hogy ,,kis buta vagyok", csak gondoltam itt nyugodt szívvel ideírhatom, hogy lássák, hogy kicsit számomra homály még ez a nyílt nap. Egyébként se most mennék, addig van annyi időm, hogy körbekérdezzek és tájékozódjak, hogy mi-merre-hogyan. Remélem engem nem fognak kiejteni, bár köszönöm a bíztatást!:D

2022. jún. 22. 23:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Hol és mikor lesz a nyílt nap? Hol kell jelentkezni, tudnál segíteni?


Én is kipróbálnám kíváncsiságból. Bár én alacsonyabb vagyok, biztos nem befutó, de azért mégis..

2022. jún. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
ha malacforma vagy akkor ne pazarolj erre időt
2022. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 azért ezt így nem mondanám. Alap, hogy jól tudj kommunikálni, és mindum 2 nyelven beszélj kommunikáció szinten, legyél igényes, határozott és mosolyogj, tudj bánni a kérdésekkel. Más nem igazán kell oda
2022. jún. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!