Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri 4 órában wolt futárkodni?

Megéri 4 órában wolt futárkodni?

Figyelt kérdés
A főállásom mellett muszáj egy mellékállást találnom, ha csak vacsoraidőben dolgoznék akkor is megérné? Biciklivel vagy robogóval csinálnám, igaz, hogy a nettó 2000ft(minden költséget levonva) órabér simán megvan?

2022. jún. 22. 21:46
 1/1 anonim ***** válasza:
84%

Ezt csinálom én is. Átalányadózással évi 2 millióig adómentes vagyok, így megéri, katával már nem csinálnám. (Nem is értem, másodállásban miért katázik valaki, tiszta pénzkidobás.) Nyáron kevesebb a rendelés, jó időben az emberek nagy része inkább beül valahova. Nem mellesleg futárból is hirtelen több lesz ilyenkor. Azért a 2000 Ft többnyire megvan bringával is, robogóval meg egész biztosan. Számíts rá, hogy az első néhány héten valószínűlag még nem fogsz annyira jól keresni.

Biztos fogsz te heti 20 órát futárkodni? Fárasztó ám napi 12 órát dolgozni, pláne tartósan. Ennyire rosszul fizet a főállásod, vagy csak nagyon kell a pénz?

2022. jún. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!