Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A fiataloknak van itt jövője...

A fiataloknak van itt jövője az országba? Elkell hagyni?

Figyelt kérdés
2022. jún. 24. 22:25
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
25%
28: Gratulálj annak a sok eszednek! Ha nem akarsz családot, gyereket, stb. akkor legen elég az amit keresel. Akinek se kutyája se macskája ráér szépen itthon is dolgozni akár robotként is.
2022. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező!

"Biztos, hogy van olyan aki bőven jól eléldegél. Sajnos a többségnél nem ezt látom..."


Azért látod ezt a többségnél, mert ilyen körökben forogsz. Én azt látom, h mindenki full home officeban veri a maki otthon, elég jó fizuért. Közben meg ház- és lakásfelújítás megy, több millióért.


Viszont, ha tanulni már nem szeretnél, akkor sztem próbáldd meg külföldet.

2022. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
33%
Egy idő után érdemes külföldre dolgozni, contractorként évi nettó 100-120 ezer dollárral számolhatsz, de emiatt nem kell elhagyni az országot, ugyanis full remote job.
2022. jún. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
66%

" Akinek se kutyája se macskája ráér szépen itthon is dolgozni akár robotként is."


Hát haver, ez a sors neked fog jutni, hogy etetni tudd a kölkeidet, meg a hiteledet viszapengesd. :D

2022. jún. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
24%
34: Hát haver neked jut ez a sors. Nem én vagyok elégedetlen a saját életemmel. Lesz családom, unokáim boldog életem neked pedig marad a jobb kezed. :) Aztán mikor rájössz az élet valódi értelmére és arra, hogy szart sem ér a pénz már 70 éves leszel. :D
2022. jún. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
86%

35

Te nagyon fiatal lehetsz. Régebben én is így gondolkoztam. Azt sem értettem, h egyes embereket miért zavarja, h másnak több a fizetése, több segítséget kap otthonról. Na mostmár értem, nem mindegy az h valaki 1 hetet kempingezik a Balcsinál a családjával és konzerven él közben vagy 1 hetet tölt Görögországban a családjával, menő szállodában.

Az, h nem kell a pénz a boldogsághoz még talán az oviban benyalandó szöveg, utána ahogy nő az ember bizony rájön dolgokra.

2022. jún. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
69%
36# És ha valaki szeret konzervet enni a kempingben felvert sátra mellett is meg a görög tengerparton is héderelni? Mert mi mondjuk pont mindkettőt imádjuk és egyikben sem látok semmilyen kivetnivalót. :D
2022. jún. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
100%

37


A Görögország útidijat miből fizeted ki? Kocsival olyan a benzin 300ezer, repülővel 50ezer/fő. És konzervet is meg kell venni.

2022. jún. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
78%
Teljes a kilátástalanság ebben a országban.
2022. jún. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%

38# Ha körbenézel manapság kempingezni sem olcsóbb, simán vetekszik az ára egy normál apartmanéval.

Most éppen fogalmam sincs mennyibe kerül egy repülőjegy Görögországba bevallom, de a korona előtt nem kellett kardba dőlni egy fapados repjegy árától.

2022. jún. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!