Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gépészmérnökök! Ilyen munkakör...

Gépészmérnökök! Ilyen munkakörben szerzett tapaszlattal mennyiért vehetnek át másik munkahelyre?

Figyelt kérdés
Gépészmérnöki MSc diploma, Solidedge/Inventor (már haldoklóban), anyagismeret tudás, középfokú angol nyelv ismeret, 3 év szakmai tapasztalat üzemeltetési területen. Fő profilom: splitklímák, folyadékhűtők, VRF rendszerek, légkezelők telepítése, és üzemeltetése. Épületgépészeti rendszerek üzembiztonságáért felelni, működésüknek folytonosságát ellenőrzöm, javaslattételt teszek rendszerek tovább fejlesztésére. TMK Munkák megrendelése, nagyobb volumenű beruházások specifikációjának összeállítása pályázatra. Szennyvízcsatornák telepítésében szerzett tapasztalat. Napi szinte 10-15 szakmunkás ember irányítása/koordinálása, TMK munkák ellenőrzése.
2022. jún. 26. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem írtad le mit szeretnél csinálni, és melyik megyében? 3 év nem annyira sok ilyen területen szerzett tapasztalat, ez eléggé szerte ágazó, egy átlag ember, hogy ehhez értsen szerintem kb 5-6 év. Ellenben, ha egy gyárban akarsz elhelyezkedni ilyen szakmai múlttal röhögve megtanulsz kvázi mindent 1 év alatt. SolidEdge és Inventor erős középszint szerzés kb. fél év.

Ha pest megyében akarsz elhelyezkedni ezzel a szakmai háttérrel kb 6-700 netto, Dunántúlon kb 500 netto kezdő bért várnék el.

2022. jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
K-Mo 300 e nettó - szintén gépészmérnök
2022. jún. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Szia!

Én 3 napja szereztem meg a gépész MSc-t viszont lassan 1 év tapasztalatom van nagyon hasonló területen, leginkább 1 helyen vagyok csak FM a többinél más de nekem hiányzanak a kivitelezések felügyeletei és azoknak a munkáknak a koordinálásai, FMV, FME jogosultságokat nem szeretnéd kiváltani? Én br. 550e-t kapok plusz cafeteria Budapesten, így van kb. 400e nettóm. Viszont én majd külföldön szeretnék a jövőben dolgozni.

2022. jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3as ugye viccelsz? Én BScnél megálltam, és átmentem ssc-be. Ugyanennyit keresek, mint te és egész nap vakarom a tököm.
2022. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!