Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki keres jobban ezen hivatások...

Ki keres jobban ezen hivatások közül?

Figyelt kérdés

2022. jún. 29. 16:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%

#8 tehát a cég fent van LinkedIn-en, hirdetnek nyitott pozikkal, a fizu "full publikus cegen belul is, kivul is", de nem írhatod le a cég nevét?

Azért ezt jobban kitalálhattad volna :)

2022. jún. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
84%
Full retard a srac.
2022. jún. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Eddig minden cegnel ahol contractorkent voltam ott volt a szerzodesben hogy nem teheted publikussa hogy te contractorkent dolgozol az adott cegnel, igy vagy ugy de benne volt :) Lehet az itteni gyakoris proli burkolonak ezt nehez felfogni de en eddig amit lattam az alapjan azt mondom hogy a piac igy mukodik. Azt meg sehol se mondtam hogy srac vagyok :)
2022. jún. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
76%
Na ez erdekes, mondj egyet akkor a volt cegeid kozul, ahol ez benne volt a szerzodesben. Azt mar vegkepp nem tudja senki visszakovetni innen, hogy egyszer valaha adott cegnel dolgoztal.
2022. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Oszinten fogalmam sincs h hany evig nem szabad a cegek nevet feltuntetnem es mivel csak 3 eve vagyok contractor nem hiszem hogy eleg reg lenne. A jogi dolgokhoz nem ertek sajnos, de ez mindket szerzodesben ki volt emelve es kulon is felhivtak a figyelmet ra ugyhogy nem fogok leirni semmit. Ha tetszik jo, ha nem ott a linkedin. Semmibe se kerul hogy utana jarj te magad, 2 perc jelentkezni egy allasra es a legtobb helyen egybol egy NDA-val kezdenek mielott barmi szakmai dolog lenne. Recruiter koron azert eleg sima atmenni. Nekem mar abban az NDAban is benne volt ez.


Lehet az is hogy mivel csak ezt a ket ceget lattam ezert teves kovetkezteteseket vonok le. Darknetdiaries alapjan 5-10 de akar meg hosszabb ideig tarto NDAk is vannak, szoval tenyleg nem kockaztatok

2022. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

15-ös vedd már észre magad. Már csak azért is bődületes baromság a kitalációd, mert így a CV-den sem tüntethetnéd fel a korábbi munkahelyeidet, nem írhatnád ki LinkedIn-re stb.

Nincs ilyen semelyik cégnél, normális ember alá sem írna ilyen szerződést :D

2022. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
A munkahelyet nem is, de azt hogy mit csinaltal azt fel tudod. En marpedig igy dolgozok :) Sztem csak megy az irigykedes ahogy az szokott amikor a burkolo mocskolja az informatikust, csak most egyik informatikus nem tudja elkepzelni hogy letezik contractor allas es hogy jol is fizet.
2022. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
76%

#17 a contractor allassal es a fizetessel semmi gond nincs, az teljesen hiheto (meg sem kozelitik a top cegek alkalmazotti fizeteseit), valoban sok ilyen van.

Nem az a nevetseges, hanem a hazugsagaid.

2022. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
67%
bocs az offért, de már feltűnő: ezt a "napi 20 percet dolgozó amerikai kontraktor, havi nettó 60 millióért" szöveget egy csávó nyomja, vagy vannak többen? Valaki szóljon már a szüleinek, hogy lejárt a napi számítózási időkeret.
2022. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha It vallalkozo, akkor meg maganorvosnal is tobbet megkereshet
2022. jún. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!