Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon keveset keresek? Mivel...

Nagyon keveset keresek? Mivel kereshetnék többet?

Figyelt kérdés

Van 1 főiskolai diplomám, andragógia, nem sokat ér sajnos.

Hozzá egy megkopott angol tudásom, külföldiekkel elcsevegek, de biztos, hogy nem tudnék ezzel pénzt keresni.


Sajnos voltak munkahely váltásaim ügyfélszolgálat és adminisztráció területen. Nem találtam a helyem és persze rossz helyek voltak ezek. Covid alatt voltam munkanélküli.


Jelenleg adminisztrációt végzek (excel, word). Számomra nagyon könnyűek ezek a feladatok, kirázom a kisujjamból. Napi 5 órát dolgozom ténylegesen a 8-ból. A kollégák jófejek, a munkakörülmények jók.

Hát, a fizetés az annyi, amennyi... netto 210 ezer forint Pesten.

Ez nagyon kevés lenne? EZÉRT a munkáért is?

Van párom, nyilván egyedül nem lehetne megélni ennyiből, de felezzük a számlákat.

Csak hallom, hogy nőnek a fizetések, az enyémet egyre kevesebbnek érzem.


Illetve, milyen munkával kereshetnék jobban?


N25



2022. jún. 30. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%

Hát, én felnőttképzésben, ami elvileg a szakmád, (tréningek tartásáért) gyakorlatilag egy napért kérek el ennyit. Illetve 500 EUR a napidíjam évek óta, és ez a forint bekakilásával elérte a 200k-t.


Én nem értem hogy te hogy mész be ennyiért minden nap 8 órát gürizni.

2022. jún. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha tényleg csak ilyen himihumi excel, worldozgetés, és még a 8 órát se töltöd ki effektíve munkával, akkor még örülhetsz is hogy valahol ezért a 210e-t megkapod.
2022. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mekkora kamu az egyes. :D

Ismerek valakit, aki felnőttképzésen tréningeket tart.

Másodállásban csinálja a közigazgatási irodai állása mellett. Mert csak ennyire van igény... (a tréningből.)

Ő panaszkodott, hogy drága a cigi.

2022. jún. 30. 21:26
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

elmehetsz multihoz 3 műszakozni.. ott nem lesz 3 óra láblógatás, meg excelezgetés egész nap.


Téged most nem a tudásodért fizetnek meg, hanem az idődért.. kb mindegy, hogy mit csinálsz bent. Mindegy, hogy egyedül viszed 3 ember munkáját, vagy lábadat lógatod napi 4 órán keresztül, ugyanazt a pénzt kapod.


Teljesítményért jár több pénz.


Kezdésnek ajánlom ennek a csatorna nézegetését a szabadidőd és az üresjáratok kihasználása érdekében.


https://www.youtube.com/channel/UCIJQjOTeEGKpmyXkn908ghA

2022. jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

#3


Hidd, hogy kamu vagyok, de attól neked nem lesz jobb. Ráadásul nem is kamu. Általában EU-s intézményeknek, és al-intézményeknek dolgozok be oktatási anyagok összerakása, oktatási projektek értékelése, tréningek tartása. 500 EUR a standard napidíj, bárhol, nézd meg nyugodtan.


Emellett cégeknek tartok tréningeket, például most épp 20 céges képviselőnek a csomagolási szektor innovációjáról, minden héten 3+1 óra, 6 hét, 4500 EUR-t kapok érte. Nettó 6-7 nap melóm van vele, szóval itt is kijön az 500-as napidíj.

2022. jún. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

5.


Jól van fiam, álmodozz tovább.:D

Ezzel eleve cégek foglalkoznak, akik küldenek egy parasztot, de nyugodtan add elő, hogy téged hív mindenki ezer eurókért függvényt írni wordben:D

2022. jún. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
#6, én mondjuk más témában oktatok, meg adok tanácsot, mint az #5 és nem 500 EUR a napidíjam csak br. 250-400 meg a költségek, feladattól függően és attól függően, hogy hogyan számlázom, de elmesélem, hogy a cég, aki a “parasztot” küldi az bizony 90%ban nem alkalmazottként foglalkoztat engem, hanem vállalkozóként és kiszámláz utánam 600-1500 EUR-t a megrendelőnek.
2022. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

#6


Freelancerként csinálom nagyrészt, márpedig. Úgy a melók 80%a ilyen. De van tulajdonrészem egy kis cégben, amivel a nagyobb melókra pályázunk. Ott nyilván bejön a projektmenedzsment, adminisztrativ oldal, meg csomó minden más, ezért nem azt írtam. Pl most csinálunk egy EU-finanszírozta továbbképzést önkormányzati alkalmazottaknak, összesen 5 x fél nap, ebből három alkalom online lesz, persze a legmodernebb up-to-date tudással és eszközökkel (ebből írtam a doktorimat...) de 10k EUR-t kapunk rá. Nekem ez lesz 5-6 nap munka, van egy másik coach, neki is, plusz 2-3 nap adminisztráció. Itt is kijön az 500 EUR nettó per nap, csak másképp lesz kiszedve (osztalékként) ezért kicsit rosszabb a végeredmény. Szerintem te nem látod a fától az erdőt, de persze aki nettó 200ért dolgozik, annál ez nem lep meg.

2022. jún. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
25 évesen nem érdemes ilyen helyen ragadni. A maradék 3 órában foglalkozz angoltanulással, egy év múlva meg menj el egy SSC-be mondjuk hasonló munkakörbe. Ott br 500-at is adnak ilyen excelezgetésért.
2022. júl. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

Van egy csomó olyan szakma, ahol megy a sírás milyen kevés a pénz, miközben van olyan szegmense, ahol rendesen fizetnek és jó a munka is. AZ egyest meg kell erősítsem, hogy nem kamu. Ilyen képzést kaptunk már és nem éppen szakadt lúzerek tartották.


A 25 ezres óradíjat 10 éve is megkaptuk, bár az nem képzés volt. Ha valaki tanácsra vagy tudásra vágyik igenis megfizeti a díját.

2022. júl. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!