Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mondja meg nekem valaki,...

Mondja meg nekem valaki, mennyit kereshet egy kb 25 éve a szakmában dolgozó, általános iskolai tanár, felső tagozatos, és osztályfőnök is volt indig. Ez mondjuk nem tudom, kell-e hozzá, de kb mennyi a fizetése? Pest megyében, nagyvárosban.

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
A közalkalmazotti bértáblát megtalálod a neten, abban benne van az alapbér. Ez már majdnem a lefelső kategória, ha egyetemei diplomája van. Ehhez jön az osztályfőnöki pótlék, ami nálunk 3000 ft/hó és a túlóra, szakkörök díja. Kb. 180 ezer forint körül kap kézhez, de ha pontosan érdekel keress rá a közalkalmazotti bértáblára. Én 100 körül kapok kézhez 2 egyetemi diplomával, ofőként, 5 éve tanítok.
2010. szept. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2010. szept. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és ez mindenhol ennyi az országban???komolyan kérdezem, nagyon fontos lenne...minden tanárnak, ennyi év után ennyit kell kapnia?????
2010. szept. 21. 07:28
 4/10 A kérdező kommentje:
ugyanmár...ez a kalkulátor egy nagy kamu.....érdekes,hogy mindig sírnak a tanárok(is),hogy kicsi a pénz....de a qrva életbe...még sosem láttam egy csóró tanarat sem!mindnek ollllan a vityilója,hogy...na....
2010. szept. 21. 07:51
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Én 29 éves tanítónő vagyok, 6 éves gyakorlattal, osztályfőnöki pótlékkal nettó 90 ezerért! Ebben benne van az adójóváírás is:(( Más meg nincs! (ruhapénz, üdülési csekk, utazási hozzájárulás, kajajegy....stb. SEMMIT NEM KAPUNK!) Ja, és nincs saját házam, albérletben élek!!!
2010. szept. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

Állami suliban mindenhol ugyanennyi, egy közalkalmazott ugyanannyit kap pesten, mint egy kis faluban. abban lehet különbség, hogy van-e a sulinak pénzre étkezési jegyre (nálunk havi 5000) , tankönyvpénzre, ruhanpénzre, bár ezekre nagyon kevés helyen van. érdekes, én még gazdag tanárt nem láttam, max. ha feketén otthon magánórákat ad.

Ha szerinted a bértábla kamu, akkor oldd meg magad a kérdést, ha szerinted ez nem igaz, akkor nem tudunk segíteni. Mit akarsz bizonyítani? Gondolom kb. 15 éves vagy és utálod az ofődet, kb. ezek jönnek le a stílusodtból.

2010. szept. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
na jó, köszi a válaszokat...
2010. szept. 28. 08:41
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát az én iskolámban (állami) vannak régebb óta ott tanító tanárok és megesik hogy 300-500 ezer Ftot visznek haza minden szuper juttatással. A mi iskolánk parkolójában a tanárok autói kb BMW és AUDI környékén járnak, legmárkásabb cuccok stb.


Nem beszélve a dolgozat-pénzről. Egy tanár kb 500ft/dolgozat áron dolgozik.


Az én iskolámban gyakran megesik hogy felügyelő tanárnak be van írva 4-5 tanár miközben nincs ott csak 1 aki érdemlegesen tanít is és azután is kapják a pénzt. persze megy az álsírás de feketén összeszednek mindenhonnan egy csomó pénzt. Ők sem hülyék... Este 9-10 kor még égnek a lámpák a külsős diákok és egyetemisták korrepetálásaik miatt. 2-3 ezer Ft/óra.


Mondjuk az hogy jól keres-e egy tanár az az igazgatótól is függ hogy mennyire hunyja le a szemét bizonyos dolgok felett. A mi igazgatónkat már harmadjára választották újra ezek miatt... Közalkalmazottnak lenni a legnagyobb boldogság...


Ez az iskola egyébként most kapott 1,5 milliárd eus támogatást aztán csináltak kb 500 milliós beruházást meg a gondnokok foltoznak mindent utólag... a többi pénzt meg csak HUSSS...


A közalkalmazottakról még annyit hogy mikor voltam a polgármesteri hivatalban akkor 10kor már vártam hogy kinyissanak de bizonyos napokon csak délután nyitnak vagy 11 kor és akkor is 11-től meg 2 órás ebédszünet. Persze nem saját zsebből megy az ebéd, KAJAJEGy. Sikkasztások és mindenféle lopások, lazulás ezerrel mert ugye a főnök az állam maga így nincs olyan mint egy szemét kapitalista cégnél hogy kitapossa a dolgozó belét is a haszon érdekében... APEH-nél semmihez nem értő idióták ülnek akik csak a büntetések kiszabásához értenek és a rendőrök is csak a bokorból való sebbésségfigyeléshez értenek amikor az építkezés után kint marad a nyíl egyenes 70-es úton a 30-as tábla és 4-5000 Embert büntetnek 30.000 Ft-ra. Aztán lehet csodálkozni miért szar ez az ország... Lehet akármilyen kormány, az emberek teszik tönkre...

2010. nov. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"300-500 ezer Ftot visznek haza minden szuper juttatással"


Add meg a suli címét kérlek, itt akarok tanítani!!!!:)))))


"Nem beszélve a dolgozat-pénzről. Egy tanár kb 500ft/dolgozat áron dolgozik."


Akkor ma este 10.000 forintot kerestem? Érdekes, de soha nem kaptam külön pénzt javításért, pedig jó lenne, amennyi baromságot el kell olvasnom:( Ilyen, hogy 5000 ft/ dolgozat egyetemen, főiskolán van a szakdolgozatnál, de ott egy konzulens hónapokon keresztül segít egy hallgatót, utána el kell olvasni és kijavítani a sokszor 50-60 oldalas dolgozatot és értékelést írni.


Te vagy valami csodaiskolában tanulsz vagy egyszerűen álmodtad ezeket. vagy szemét vagy és rágalmazod a tanárokat, hogy hű, de jól megy nekik. Gondolom akkor ott tolonganak a tanárok, hogy ott akarnak tanítani...

2010. nov. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól hogy még neked szar nem biztos hogy mindenkinek!


Alapból nem tudom sajnálni a tanárokat még ha keveset is keresnek... Hogy lehet olyan hülye egy kémiatanárnak készülő ember hogy elmegy egyetemre és külön csak arra készül hogy elmegy főállásban gyerekeket szívatni miután elvégzi kitűnően az iskoláit. Menjen mérnök-tanárnak maximum és ha akkora zseni kutassa a rák ellenszerét, tegyen az asztalra egy nobelt ne pedig ugrandozzon hogy diplomája van. Ki is törölheti vele ha olyan keveset keres, ha meg nem akkor meg nem kell sírni.


Az ilyen művészeti tantárgyak mint az irodalom meg teljesen felesleges. ugyanúgy el fog jelentéktelenedni mint a rajz vagy az ének és külön iskolák arra fognak legfeljebb szakosodni. Persze annak is van egy alapja de szerintem nem várható el hogy bárki tudjon értelmezni egy verset ami egy művészeti alkotás hiszen franc tudja már mit gondolt a költő...


Az iskola nevét nem adhatom ki.


Az tud érvényesülni aki nem becsületes és lop-csal. Ha te becsületes vagy akkor ne sírj hogy keveset keresel. Nem csak a politikusok lopnak attól mert csak azt mondja be a híradó.

2010. nov. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!