Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Illik beszélgetni fizetésről?...

Illik beszélgetni fizetésről? Hogyan rázzam le sértődés nélkül a kérdezőket, ha kényes beszélnem róla, mert kicsivel jobban keresek, mint a régi kolléga, ráadásul ha jól tudom, nem is szabadna elárulnom, mivel üzleti titok.

Figyelt kérdés
2022. júl. 5. 16:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tabutéma nálad a fizetés és kész. Ennyi.
2022. júl. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már mondtam, hogy mennyit ajánlottak állásinterjún, és időközben kiderült, hogy ez nagyobb, mint amit egy-két régebbi kap. Most meg kíváncsiak, hogy tényleg annyi e az annyi
2022. júl. 5. 16:39
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Illik. Vald be csak szépen mennyit teszel zsebre.
2022. júl. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Kicsinálnak, ha újként többet kapsz.
2022. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Mondd meg hogy nem kaptad meg azt amit interjún ajánlották. Akkora összeget mondj nekik ami kevesebb, mint az övék.
2022. júl. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
5 os jol mondja, en is mindig kevesebbet mondtam munkatarsaknak mint amit kaptam, ez uzlet, fizetesnel a jo interjuzas es jol pozicionalt ber kialkuvadasa egyeni kepesseg. Persze ha szoros a kapcsolat, barataid akkor simán megmondhatod.
2022. júl. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Alapszabály, h kevesebbet kell mondani. Én még a nagyobb családban is kevesebbet szoktam mondani. Nem fogom a 25 évvel idősebb, betanitott munkás keresztanyám orra alá dörgölni, h bruttó 500k val többet kapok tőle.
2022. júl. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Aláírtam a szerződésemben hogy nem beszélek fizetésről ennyi
2022. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Mondd azt, hogy az ajánlatot a béren kívüli juttatásokkal és bónuszokkal együtt értették
2022. júl. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
én úgy tudom alapból egy tabu téma, habár az én szakmámban teljesen nyíltan beszél róla mindenki, de a legtöbb szakmában meg munkahelyen tabu, főleg külföldön, egyszer megkérdeztem valakitől és konkrétan megsértődött, és azt mondta valaki erre ott hogy örüljek hogy nem vágott képen :D Lehet ez ilyen magyar dolog akkor. Habár baromi könnyen meg lehet kerülni a kérdést, annyit mondasz hogy KÖRÜLBELÜL vagy esetleg te mondasz egy összeget hogy jól tippeltél-e kb és akkor arra megmondják hogy igen vagy nem
2022. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!