Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ennek a " közvetítőnek" az...

Ennek a " közvetítőnek" az email címen nem fake?

Figyelt kérdés

ausztriai munka.vendeglatas@gmail.com


Hirdetnek munkát, nekem kicsit sántít így nem merek neki allni.

Kezdjük ott h 400 € kell fizetni min felesbe h kimenj. Szerződést csak aznap kapsz mikor kezdesz. Lehet így van mashol is nem tudom vmi bejelentőt kell neki kitölteni és várnak de míg nem utalsz addig nem mehetsz ki elvileg.


Elég bunkó volt a nő is mikor kérdezgettem volna pár alap dolgot. Hogy ez neki az ideje és ne raboljam csak akkor válaszol ha igent mondok... Szóval értem én h ingyen nem dolgozik senki de null infóra mit várnak? 200 euró+ a kiutazás már combos összeg h pofára essen bárki



#Ausztria #kamu #lehúzás #Közvetítő cím
2022. júl. 6. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sose menj ki ilyen helyre. Keress normálisat
2022. júl. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
EUban jogszabály tiltja, hogy munkavállalótól munkaközvetítésért pénzt kérjenek
2022. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Keresek, van sok ingyenes. Nem tudom megfelelek-e majd. De ez nekem fura nagyon.
2022. júl. 6. 20:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Ohh köszi.
2022. júl. 6. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!