Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Győri meki diákmunka. 16...

Győri meki diákmunka. 16 évesen dolgozhatok ott? Milyen nehéz? Mire számítsak? Győr, Baross Gábor út 23, 9021 Ebbe a mekibe mennék.

Figyelt kérdés
2022. júl. 7. 12:41
 1/3 anonim válasza:
88%
A Munka Törvénykönyve alapján úgy tudom 16 éves kortól szülői hozzájárulással lehet dolgozni. Amúgy nagyon sok tinédzserféle gyereket látta már Mekiben, szóval ha felvesznek, amúgy nem lenne más akadálya.
2022. júl. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

nem ide tartozik de en is lehet ott dolgozok majd :)<3

egyebkent en azt hallottam hogy eleg nehez, mentalisan megerolteto, es tomeg meg hasonlok szempontjabol a kfc jobb. persze fizetessel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni. mostanaba fogok jelentkezni munkara

2022. dec. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Végül nem oda mentem. :D

De ha gondolod adhatok tippeket/tanácsokat privátban.

2022. dec. 6. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!