Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az alábbi végzettségekkel el...

Az alábbi végzettségekkel el tudok helyezkedni egy viszonylag normális helyen, vagy teljesen új dologba kellene belevágni?

Figyelt kérdés
Van egy jogi asszisztens OKJ-s bizonyítványom, valamint tanító diplomám, angol felsőfokú nyelvvizsgám. Váltani akarok, de jelenleg nem találtam jogi területen, sem BV intézetben állást. Szerintetek inkább érdemes lenne más szakmát tanulnom, mert ezekkel nem lehet mit kezdeni? Ti mit javasoltok?

2022. júl. 20. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tanítót most mindenhol keresnek. Esetleg angol tanítási nyelvű iskola a kettőt ötvözve?


Igazából mindegyik képzettséged keresett, csak el kell indulnod az egyik irányába

2022. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
8 éve dolgozom tanítóként (ezt elfelejtettem leírni),de most megfogalmazódott bennem a pálya elhagyása, ezért keresek új utat.
2022. júl. 20. 18:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ügyészségen keresnek es oda még a jogi vegzettseged sem kell. Sok sikert!
2022. júl. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A facen is van jogi állások csoport, szoktak keresni jogi asszisztens végzettséggel embereket Utolsó voltam.
2022. júl. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Más kérdés hogy felsőfokú angollal szerintem még egy ssc us, szóba jöhet, de oda lehet hogy kell még egy nyelv ezt nem tudom. Szerintem multik felé nezelodhetsz simán. Utolsó vok.
2022. júl. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megnézem ezt a csoportot, köszönöm szépen!
2022. júl. 21. 07:51
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyeszseg.hu ott most hirdetnek írnok állásba, ha érdekel, bertabla van.
2022. júl. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!