Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik a jelenlegi pályakezdő...

Mik a jelenlegi pályakezdő Junior bérek Python programozóként?(Budapesten)

Figyelt kérdés
Python elég tág, de érdekelne Data Science, Data engineer, AI stb stb fizetés is.

2022. júl. 28. 23:27
 1/6 anonim válasza:
100%

Hallgatóként kb 1 éves távban gondolkodva kerestem most munkát.


Kell tudás, saját projektek esetleg, akkor minden esélyed megvan és a sáv felső részét célozhatod könnyedén, én nagyon-nagyon a tojáshéjjal az alvázon kaptam helyet. (Szerencsére)


1500-2500 Ft-os órabért látok/hallok átlagosan most, a hirdetések, ismerősök felől.

Persze ennél van nagyobb szórás is, én nem mertem nagyon alkudozni egyelőre, tisztában vagyok a tudásommal. Illetve azzal, hogy nem túl sok van.:D


Pythonnal foglalkozom jelenleg, 1900 Ft-os órabérrel gyakornokoskodom.


Ugyanakkor pl ha hajlandó vagy valami elvontabbal is foglalkozni, volt szerencsém egy Pascalos pozihoz, ott 3-4000 Ft-ot is fizettek volna óránként, de nekem most fontosabb volt, hogy valami jövőbe mutatóbbat tanuljak, illetve élvezzem.


Az nekem nagyon nyers volt.:)

Hajrá

2022. júl. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Ne haragudj, most olvasom, te már juniorra kérdeztél rá.

Na mindegy, hátha valakinek segít amit írtam.:’D

2022. júl. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Gyakornokos órabérek picit egyszerűbbek mer schönherzen lehet látni. Ott 2000-2500/ óra körül vannak a bérek.

Valszeg az utóbbi fél évben indultak meg ennyire a fizuk.


Java és egyebekről könnyű infót találni viszont pythonról nagyon nem.


Én olyan 500 nettóra saccolom, nem akarok túl sokat mondani, de keveset sem egyértelműen.

2022. júl. 29. 10:27
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

A nettó 500 reális bérigény lehet, ha 25 alatt vagy az kb. br. 650.

Ha 25 felett vagy akkor kétlem hogy sokan megadnának neked br. 750-et kezdőként. Ehhez már kompetenciákat is kell mutatni. Kipróbálhatod, max elutasítanak.


Ne azokra a helyekre jelentkezz először ahová be szeretnél jutni. Kóstolj bele az interjúkba (ezek elég jó rá tudnak mutatni a hiányosságaidra is) és sokkal nagyobb önbizalommal fogsz tudni tovább menni később az "éles" interjúkra.

2022. júl. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 köszi


Internshipből szeretnék átmenni teljes állásban, kb 5 hónapja vagyok itt. Ez egy mutli cég, ahol főleg adatokat kell előkészíteni és feldolgozni is egyben, model építés keretében. Azaz kell python, sql, adatbázis és API ismeretek. Ezen fellül pedig tisztába kell lenni a terület specifikus ismeretekkel.


Hays és glassdoort is néztem, ahol lehet a tavalyi fizukat kb látni, ott én 650-750br béreket láttam viszont 2022 ben a hivatalos infláció is vagy 10%+ volt (eur huf árfolyamról nem is beszélve) szval ezért vagyok kb erre az 500 nettó körüli árra beállva

2022. júl. 30. 13:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja am a korrekt junior bér 500 nettó LENNE kérdés ki adja meg
2022. júl. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!