Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol lehet nyári gyümölcsszedős...

Hol lehet nyári gyümölcsszedős munkákról tájékozódni, jelentkezni? Van ilyen munkalehetőség Fejér megyében?

Figyelt kérdés

Már évek óta hiány van, nem sokan akarnak ilyen munkákra jelentkezni. Engem lehet, hogy érdekelne, viszont hiába keresek rá, nem ad ki rá állásajánlatokat, vagy bármilyen oldalt, ahol tájékozódni lehetne: hol vannak ilyen lehetőségek, hány órát kellene dolgozni, mennyiért, stb.


Mégis hol lehetne leírást találni, jelentkezni?



2022. júl. 30. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt nézd meg ezeket a munkákat

[link]

2022. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Diákmunka szokott ez nagyrészt lenni diákszövetkezeteken keresztül, ha nem vagy diák nem tudom még létezik-e a pannon diák felnőtt verziója a pannon job, ott érdeklődj.


10 évvel ezelőtt keresgéltem diákmunkát akkor itt Fejér megyében meggyszedéssel és kukorica címerezéssel találkoztam. Egyik osztálytársam volt meggyet szedni azt mondta nagyon gáz, mennyiségre fizetnek, nem órabért és amíg nincs az utolsó darab is le szedve nem mehetsz a következő fához. Ha órabérre vetítjük a minimálbérnél is kevesebbet fizet.

2022. aug. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!