Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diplomával árufeltöltői munka?

Diplomával árufeltöltői munka?

Figyelt kérdés
Kisvárosban élek és egy olyan alapszakos diplomám van, amivel semmire sem megyek, főleg nem itt. Terveztem mesterképzést (vagy egy másik alapszakot), de azt is és sajnos az elköltözést is halasztanom kell egészségügyi gondok miatt. Szóval most muszáj elkezdenem dolgozni, de már általános irodai adminisztrátornak se vettek fel, valószínűleg mert oda is túlképzett vagyok így. A Tescora gondoltam még árufeltöltői pozícióba, de félek, hogy ott is ugyanez lesz a probléma. A lapon, amit adtak, fel kell tüntetnem a nettó bérigényemet is, amiről szintén fogalmam sincs, hogy mit kéne beírnom. Valaki volt már hasonló helyzetben? Mit tanácsoltok?

2022. aug. 2. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos ilyen esetben hiába vagy diplomas, te is hasonló nagyságrendben fogsz bért kapni mint amit a nemdiplomasok kapnak ebben a pozícióban, mivel a pozicio nem követeli meg a diplomát.
2022. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A 0nál több fizetés. Aztán keresgélhetsz tovább munka mellett, vagy válthatsz cégen belül.


Nálunk az irodába van 2 nő is, az egyik 2 diplomával ül nálunk, a másiknak csak 1 diplomája van. Teljesen betanított munkát végeznek.

2022. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszáj beírni a diplomát az önéletrajzba ha ilyen helyre mész, elég ha érettségit írsz csak. Nettó bérigény ilyen melóra meg szerintem 180 körül szokott lenni de műszaktól meg több dologtól is függ.

Szerintem a legjobb megoldás a költözés lenne, valahogy mindenképp meg kéne oldani.

2022. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Geográfus mester diplomával ez egy nagyon is reális lehetőség sajnos.
2022. aug. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


#1 Igen, tudom, nem is várnék el diplomás bért, csak pályakezdő vagyok és ezért nem igazán vagyok még tisztában a bérigényekkel, ezért kérdeztem.


#3 De ha nem írom be, akkor mit mondjak, mit csináltam 3 évig?

Nagyon szeretnék elköltözni, és remélem, hogy 1 éven belül meg is történik, de nagyon gátol ebben az is, hogy hónapokat kell várnom az időpontokra az orvosokhoz/szakemberekhez, és így lassan haladok az egésszel.


#4 Ez nagyon szomorú. Sajnálom, ha te vagy ilyen helyzetben most, szeretnék abban reménykedni, hogy egyszer te is és nagyon sok más diplomás ember is meg lesz becsülve.

2022. aug. 2. 19:50
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A tesco oldalán meg vannak adva az álláshirdetéseknél a bérek.

Utána berkalkulator és valami ahhoz hasonló nettót írj be.

2022. aug. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%
Azért nem a tescoban vagyok, de máshol és nem a hivatalban kevés pénzért.
2022. aug. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól ne félj, hogy megkérdezik mit csináltál 3 évig, max elmondod hogy diplomát. Az ilyen munkakörökben ők is tisztában vannak vele hogy jönnek mennek az emberek, senkinek nem életcélja hogy onnan menjen nyugdíjba.
2022. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tüntesd fel a diplomát, egy ilyen melónál nem fognak elutasítani miatta. Anno egy árufeltöltő a tescoban minimálbért kapott, most nem tudom mi a helyzet. Egyébként ha alap diplomával nem tudsz elhelyezkedni, akkor full felesleges a mester.
2022. aug. 3. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 A mester egy kicsit más irányba vinne el, amivel jó lehetőségeim lennének.
2022. aug. 3. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!